Sot ndjehem...

Diskutime tek 'Chit Chat me Chatistet e Tjere' filluar nga -Zana-, 21 Jun 2015.

 1. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  sikur kam bere shurren ne breke...
   
 2. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Perfect! Nuk ka si të bëhet më mirë :D
   
  Hope and joetisti_ like this.
 3. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  mes demoralizimit dhe besimit se nje ndodhi qe e degjon ta prish humorin vetem per shume pak kohe...
   
 4. Hope

  Hope dans ton coeur

  Tap:(
   
  joetisti_ likes this.
 5. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  si peme qe kjo pranvera e ka pak te veshtire ta beje te cele.
   
  TinkerBell likes this.
 6. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Si vetë koha, pozitive, ngrohtë, si dritë :p lol
   
  joetisti_ likes this.
 7. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  i etur. Dhe ne fakt po pi birre. Por s'po ma shuan dhe aq! Mos ndoshta eshte etje per dicka tjeter...?
   
 8. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Përtace në maksimum :confused:
   
  joetisti_ and Hope like this.
 9. Hope

  Hope dans ton coeur

  Për gjumsh te puna :(
   
  TinkerBell and joetisti_ like this.
 10. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  shpresues
   
  TinkerBell likes this.
 11. Rimseb10

  Rimseb10 Valoris scriptorum

  paske nevoje per power
   
 12. Artin

  Artin Papirus rex

  Ne forme te mire, se fjeta shume, 7 ore.
   
 13. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Indeed : ((
  Edhe pse, weekendit e marrim veten içik :p
   
  joetisti_ and Rimseb10 like this.
 14. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  i qete, sado i lodhur. Me fat dhe me deshire.
   
 15. Artin

  Artin Papirus rex

  I lirë, meqë jam pushim nesër...
   
 16. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  i uritur
   
 17. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Kam gjithë ditën përgjumsh :confused:
   
 18. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  Sikur nuk perkas asgjekundi
   
 19. Artin

  Artin Papirus rex

  Pak i hallakatur... punë e re sot..
   
 20. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Këtu përket ama :) je e shtëpisë.
  Një vend e gjeta unë.
   
  Artin likes this.

Shpërndajeni këtë faqe