Sot ndjehem...

Diskutime tek 'Chit Chat me Chatistet e Tjere' filluar nga -Zana-, 21 Jun 2015.

 1. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  Ketu jam thjesht kalimtare
   
 2. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  Ne fakt, kjo teme, me: SOT ndihem, mendoj eshte me shume per se si je ndiere gjate gjithe dites.
  Jam ndiere... Eh, nje cast i vetem jo i mire ne gjithe ndjesine e shkelqyer te dites, te ben te te duket sikur gjithe dita nuk shkoi mire... Cudi!
   
  kacurrelsja... likes this.
 3. Passion- Al

  Passion- Al Forumium maestatis

  Qetësia vete . :p
   
  kacurrelsja... likes this.
 4. Hope

  Hope dans ton coeur

  Sot mirë sa tjep energy red bull :p
   
  kacurrelsja... likes this.
 5. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  sot..., sot madje me kane edhe zili. Eshte nje mize e vogel, qe ngaqe me sheh qe jam shume rehat, me bezdis...
   
  kacurrelsja... likes this.
 6. Linux

  Linux think different

  Hajd mo
   
  kacurrelsja... likes this.
 7. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

 8. Artin

  Artin Papirus rex

  Ti je moderatore, apo e kuptoj unë gabim? Se tek titulli thotë anëtar i shtabit.

  Sot ndihem jo dhe aq mirë, kam fjetur pak.
   
  kacurrelsja... likes this.
 9. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  , Emerimi me ka ngel se punet e moderatores i kam len me kohe

  Ndihem..boh nuk ndihem fare ne fakt
   
  joetisti_ and kacurrelsja... like this.
 10. kacurrelsja...

  kacurrelsja... Forumium maestatis

  no koment....
   
  joetisti_ and Linux like this.
 11. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  sikur dikush me ka lare, shpelare, dhe hekurosur...
   
 12. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Aspak gati, për valën e provimeve që fillon të hënën :(
   
  kacurrelsja... likes this.
 13. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  Mire fresk:p
   
 14. Artin

  Artin Papirus rex

  I qetë dhe i çlodhur.
   
  joetisti_ likes this.
 15. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  keq. Me ka vajtur per te... pire dicka.
   
 16. kacurrelsja...

  kacurrelsja... Forumium maestatis

  perfect..:) :
   
  joetisti_ likes this.
 17. Rimseb10

  Rimseb10 Valoris scriptorum

  kacurrelsja... likes this.
 18. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  ke aftesi pikturimi, kacurrelsja, apo vetem ke shijen dhe t'i ka bere dikush thonjte ashtu?

  (tema)
  ... si me fatin e dikujt tjeter. S'e imi me ka humbur dhe s'po e gjej...
   
  kacurrelsja... likes this.
 19. kacurrelsja...

  kacurrelsja... Forumium maestatis

  I kam te dyja dhe aftesi pikturimi dhe shije sepse po nuk pate shije nuk mund te besh dicka te bukur...per sa i perket thonjeve nuk i rregulloj gjithmone vete
  Persa i perket temes shpresoj te gjesh fatin. ..kushedi ku eshte fshehur...:) :) kontrollove ti shiko se mos ndoshta e ke aty ku i dihet...
   
  joetisti_ likes this.
 20. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  Yll me 7 cepa:D
   

Shpërndajeni këtë faqe