Sot ndjehem...

Diskutime tek 'Chit Chat me Chatistet e Tjere' filluar nga -Zana-, 21 Jun 2015.

 1. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  Si yll me 7 cepa!!!:D
   
  joetisti_ likes this.
 2. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  Une e kam ndeshur kete emer dhe tek vajzat @Lisa.
   
 3. Artin

  Artin Papirus rex

  I çlodhur... dhe dua të lodhem.
   
  joetisti_ likes this.
 4. Andrea_1

  Andrea_1 Forumium praecox

  Neutral:p
   
  joetisti_ likes this.
 5. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  sikur kam rene nga fiku
   

Shpërndajeni këtë faqe