Sot ndjehem...

Diskutime tek 'Chit Chat me Chatistet e Tjere' filluar nga -Zana-, 21 Jun 2015.

 1. Balahk

  Balahk Locus omnem

  Aman,me qafsh pse i the,se tregon cka veshur,ose mos jete zhv fare e eshte mes dite cte bejm pastaj se jemi vend me njerez ;) ;):p:p:p:p:D:D
   
  ShKoDRaN_PuRo likes this.
 2. ShKoDRaN_PuRo

  ShKoDRaN_PuRo Papirus rex

  lene se po vonon do jet tu ba ndonji foto Hot :p
   
  Balahk likes this.
 3. -Zana-

  -Zana- e...Thjeshte

  Ha ha ... No no, jam ne Pune tani :p
  Kam veshur fustan, sot :p
   
 4. ShKoDRaN_PuRo

  ShKoDRaN_PuRo Papirus rex

  po ngri fustanin e ban foto :p
   
 5. -Zana-

  -Zana- e...Thjeshte

  Tani more superxhiro..not attractive. Lol
   
 6. Mirabel

  Mirabel Locus omnem

  in love....
   
 7. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  I uritur :D (po me vonohet dreka)
   
 8. Eronita

  Eronita Forumium praecox

  e merzitur,cdo gje me ecen ters
   
  dev likes this.
 9. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  si nje zog qe shtegton ne vende te ftohta.
   
  Balahk likes this.
 10. Balahk

  Balahk Locus omnem

  Si ne furre.
   
  joetisti_ likes this.
 11. Thamina

  Thamina Papirus rex

  pak ne dhimbje...
   
  joetisti_ likes this.
 12. -Zana-

  -Zana- e...Thjeshte

  Late but good
   
 13. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Hot (nga vapa)
   
  Solaris likes this.
 14. Mithati

  Mithati Forumium maestatis

  Sot ndjehem i lumtur
   
 15. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  si ne sauna si dje edhe sot
   
 16. Almaa'95

  Almaa'95 Papirus rex

  Pas disa diteve pushime.. ndjehem ne forme :)

  Dhe e zeze lol
   
  Lisa likes this.
 17. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  Si Shpirt :D
   
  dev likes this.
 18. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  :confused:
   
  joetisti_ and dev like this.
 19. -Zana-

  -Zana- e...Thjeshte

  Gati per nje dush , mezi po pres te arrij ne shtepi .
   
  dev likes this.
 20. dev

  dev Forumium maestatis

  ilodhur nga Noti ne liqen sa erdha tani nje dush dhe xhiro
   
  -Zana- likes this.

Shpërndajeni këtë faqe