Sot ndjehem...

Diskutime tek 'Chit Chat me Chatistet e Tjere' filluar nga -Zana-, 21 Jun 2015.

 1. dev

  dev Forumium maestatis

  o ELA me koke poshte ti kaq shum je loth hahhahaha
   
 2. -Zana-

  -Zana- e...Thjeshte

  Tek cili liqen , notove mo ?

  Mos e harxho gjithe ujin e nxehte , te dushit :p
   
  dev likes this.
 3. dev

  dev Forumium maestatis

  Kerko Lutje tek Imadhi ZOT :) qe cdo ligesire te largohet e te kethet ne Lumturi :)
   
 4. dev

  dev Forumium maestatis

  LIQENI POGRADEC mos bej numra shum se ta ndeza dhe dushin tat me pult sa te arish ne shpi e ke GATI :D
   
  -Zana- likes this.
 5. -Zana-

  -Zana- e...Thjeshte

  E tani mbarova Pune , thnx anyway :p
   
  dev likes this.
 6. dev

  dev Forumium maestatis

  s'ka perse te lutem meriton resp :) perkujdesje nje engjell
   
  -Zana- likes this.
 7. Balahk

  Balahk Locus omnem

  Hahahaha djalli i veshur si engjell.

  Ndihem shume mire :)
   
 8. Hope

  Hope dans ton coeur

  :bomb:Tap :confused::confused::confused::confused:
   
 9. Balahk

  Balahk Locus omnem

 10. Solaris

  Solaris Suadade... Anëtar i Shtabit

  :confused:
   
  joetisti_ likes this.
 11. Balahk

  Balahk Locus omnem

  :bang::bang:
  me qene edhe neser kjo vap,si do behet se do vdesim :p
   
  Solaris likes this.
 12. Solaris

  Solaris Suadade... Anëtar i Shtabit

  Mos e pyet si valë atomike , rreze dielli të forta..
   
  joetisti_ and Balahk like this.
 13. Balahk

  Balahk Locus omnem

  Kjo temperatur nuk durohet ne dimer:p
   
  Solaris likes this.
 14. Solaris

  Solaris Suadade... Anëtar i Shtabit

  Presim Agimin të na bëje zili... :p
   
 15. Balahk

  Balahk Locus omnem

  mire,edhe ne i bejm zili me detin ;)
   
  Solaris likes this.
 16. Solaris

  Solaris Suadade... Anëtar i Shtabit

  Pse në plazh sonte ti?
   
 17. Balahk

  Balahk Locus omnem

  Jo,por po te dua nuk eshte larg.
  ka agimi dete ka ee? :p
   
  Solaris likes this.
 18. Solaris

  Solaris Suadade... Anëtar i Shtabit

  :):)
   
  Balahk likes this.
 19. MysteriousMan

  MysteriousMan Valoris scriptorum

  puntor dhe shalqingrenes
   
  Balahk likes this.
 20. Balahk

  Balahk Locus omnem

  Sikur po piqem :p
   

Shpërndajeni këtë faqe