Sot ndjehem...

Diskutime tek 'Chit Chat me Chatistet e Tjere' filluar nga -Zana-, 21 Jun 2015.

 1. Solaris

  Solaris Suadade... Anëtar i Shtabit

  Si qoftë :p

  Meqe ra fjala , qoftë gjithandej edhe mbushur plot. Ku e gjejnë forcen për tu ushqyer... :p
   
  Balahk likes this.
 2. Balahk

  Balahk Locus omnem

  Cfare nenkupto me qoften?

  Sa vjen e shtohet nxehtiii,edhe babi qe nuk me lene te ndez kondicionerin me preteksin,paguaj ne dimer per tu ngroh,paguaj ne vere per tu ftoh :p:p:p
   
 3. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  c'ke patur Thamina? Me vjen keq dhe te uroj ta kalosh sa me shpejt!
  (tema) si qengj i urte qe pi dy sisa...
   
  Thamina and Balahk like this.
 4. Thamina

  Thamina Papirus rex

  shum flm,po po kalon...cdo te mire dhe per ty I dashur.

  Ndihem e kenaqur shpirterisht.
   
  joetisti_ likes this.
 5. -Zana-

  -Zana- e...Thjeshte

  Energjitike
   
  joetisti_ likes this.
 6. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  Si jashte orbite, e rrezikshme per tu perplasur diku
   
  joetisti_ likes this.
 7. Balahk

  Balahk Locus omnem

  I qete.
   
  joetisti_ likes this.
 8. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  me "oreks' te mire
   
 9. Thamina

  Thamina Papirus rex

  Sot ndihem mire ne pergjithsi.
   
 10. hareid

  hareid Papirus rex

  Ne fundjave ndihem gjiznje mire:)
   
  Balahk likes this.
 11. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  i permalluar
   
 12. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Trubullt
   
 13. agim40

  agim40 Valoris scriptorum

  si cdo të premte edhe sot ndjehem shumë mirë. Të premteve shkoj zakonisht në disko por sonte nuk më shkohet
   
  Solaris likes this.
 14. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  i marreflake
   
  Solaris likes this.
 15. Solaris

  Solaris Suadade... Anëtar i Shtabit

  Lajmeroni zjarrëfiksen.
   
  agim40 and joetisti_ like this.
 16. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  sa mire qe zjarrfikesja eshte 'femer', vetem nje e tille me ben derman :)
  (tema) i mbushur me kujtime...
   
  Solaris likes this.
 17. agim40

  agim40 Valoris scriptorum


  Ja numri
  Zjarrfikësja 193 :D:p
   
  joetisti_ and Solaris like this.
 18. Solaris

  Solaris Suadade... Anëtar i Shtabit

 19. Solaris

  Solaris Suadade... Anëtar i Shtabit

  E do femër mundësisht. :p
   
  joetisti_ and agim40 like this.
 20. agim40

  agim40 Valoris scriptorum

  Femër?

  Ska problem ja ku është

  [​IMG]
   
  Solaris and joetisti_ like this.

Shpërndajeni këtë faqe