Sot ndjehem...

Diskutime tek 'Chit Chat me Chatistet e Tjere' filluar nga -Zana-, 21 Jun 2015.

 1. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  Ma lajmeron pak. Ia bej hallall te m'i prishin gjithe pajisjet, vetem te ma mbushin gjithe dhomen me uje qe te freskohem...
  (tema) zemerndjeshem
   
  Solaris likes this.
 2. Solaris

  Solaris Suadade... Anëtar i Shtabit


  Hahahahahaha sa mirë ja bëre. Për një femër të tille ai e stimulon edhe vetë flaken... :p
   
  agim40 and joetisti_ like this.
 3. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  jo mundesisht, domosdoshmerisht :)
  mire, me pelqen kjo, kete me dergoni :D
  (tema) butesisht i marrosur
   
  agim40 and Solaris like this.
 4. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  s'eshte nevoja, sa ta shoh kete kur te vije, me hipen nje zjarr qe do t'i duhet uji i gjithe makines edhe sh*rra e saj, qe te fikem komplet :p
  (tema) enderrimtar
   
  Solaris and agim40 like this.
 5. -Zana-

  -Zana- e...Thjeshte

  E lodhur, tani sa hyra brenda ne shtepi... e plus s'ja ka ndare shiu tere diten.
   
  agim40 and joetisti_ like this.
 6. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  s'na ftove per nje kafe, vetem sa te marrim nje dush shi mbi koke dhe... nejse me shume se kaq do te ishte vertet luks.
  (tema) i menduar
   
 7. agim40

  agim40 Valoris scriptorum

  edhe te unë me shi, prandaj s'dola sonte jashtë....
  ohhhh sa mirë dhe sa e freskët është koha....:p
   
  joetisti_ likes this.
 8. katsune

  katsune cherry blossom

  e lodhur...
   
  joetisti_ likes this.
 9. MysteriousMan

  MysteriousMan Valoris scriptorum

  i habitur
   
  joetisti_ likes this.
 10. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  Sa zili!!
  (tema) i vetem
   
  agim40 likes this.
 11. agim40

  agim40 Valoris scriptorum

  ndjehem si i dehur....edhepse ende s'kam pirë asgjë...:D
   
  joetisti_ likes this.
 12. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

 13. -Zana-

  -Zana- e...Thjeshte

  Great
   
  joetisti_ likes this.
 14. Mithati

  Mithati Forumium maestatis

  I freskuar me shi te bollshem .
   
  joetisti_ and -Zana- like this.
 15. Mithati

  Mithati Forumium maestatis

  Zana si ndjehesh ti sot ?
   
 16. Sweety_boy

  Sweety_boy Forumium maestatis

  i lodhur fare
   
 17. agim40

  agim40 Valoris scriptorum

  Deri mbas dite sh.mirë. Tani kur e mendoj se afrohet e hëna jo edhe aq mirë...:p
   
  joetisti_ likes this.
 18. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  si molekule uji
   
 19. -Zana-

  -Zana- e...Thjeshte

  Prsh .. Very good thnx .

  Ti ?
   
 20. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Pergjumshem :S
   

Shpërndajeni këtë faqe