Sot ndjehem...

Diskutime tek 'Chit Chat me Chatistet e Tjere' filluar nga -Zana-, 21 Jun 2015.

 1. Mithati

  Mithati Forumium maestatis

  Mire se sot kemi dasem ne familje .
   
  -Zana- likes this.
 2. xyz_xyz

  xyz_xyz Forumium maestatis

 3. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  Si mos me keq :(
   
  Hektor12 likes this.
 4. -Zana-

  -Zana- e...Thjeshte

  Kush po martohet mo ? Te trashegohen, dhe Kalofsh kendshem .

  Ps.. Feeling perfect .
   
 5. agim40

  agim40 Valoris scriptorum

  pardje, dje sot.... vetëm shi, si do ta ndjesh vehten?? Gjermanët në kto raste thuan "beschissen"
   
 6. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  si re pa qiell
   
 7. Balahk

  Balahk Locus omnem

  Si i pa bere
  gabime
   
 8. -Zana-

  -Zana- e...Thjeshte

  Sh mire
   
 9. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  Fine but so hot :D
   
 10. xyz_xyz

  xyz_xyz Forumium maestatis

  Like always, awesome!
   
 11. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  i eksituar
   
 12. hareid

  hareid Papirus rex

  pak i lodhur por ende s'me vjen gjumi
   
 13. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

 14. xyz_xyz

  xyz_xyz Forumium maestatis

  :):)no comment!
   
 15. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  i zhgenjyer
   
 16. -Zana-

  -Zana- e...Thjeshte

  Pak me grip... Kjo koha na c'mendi , hot /cold .. Hot/cold, tani shumica jane te semure .
   
  joetisti_ likes this.
 17. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  i pergjumur... por me energji per te flejtur fort :)
   
 18. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

 19. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  Nuk e di
   
  Hektor12 likes this.
 20. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  pse me se shef veten ...
   

Shpërndajeni këtë faqe