Sot ndjehem...

Diskutime tek 'Chit Chat me Chatistet e Tjere' filluar nga -Zana-, 21 Jun 2015.

 1. Hope

  Hope dans ton coeur

  Qefull hajde fjel sonde
   
 2. Solaris

  Solaris Suadade... Anëtar i Shtabit

  ...sot ndjej një dëshire për të vallëzuar! tumblr_ldqwvt8ZBF1qbj0fio1_500.gif
   
  Dreamer and Hope like this.
 3. Hope

  Hope dans ton coeur

  Solaris likes this.
 4. Solaris

  Solaris Suadade... Anëtar i Shtabit

  Always bizii ti :p
   
 5. katsune

  katsune cherry blossom

  une nuk jam per vallezim sonte, por do ju shikoj me kenaqesi si vallezoni ju :)

  sa per temen, ndihem comme-ci comme-ca
   
  Hope likes this.
 6. Hope

  Hope dans ton coeur

  I don't like the song :p
   
 7. Hope

  Hope dans ton coeur

  Awwww nuk I thu amelsin's jo :p
   
  Solaris likes this.
 8. hareid

  hareid Papirus rex

  Pak i merzitur!Me kan kap mendimet e pushimeve verore....Ishin te mrekullueshme
   
  Solaris likes this.
 9. Solaris

  Solaris Suadade... Anëtar i Shtabit

  ...I am looking for a motivation!
   
 10. FENIKSI

  FENIKSI Forumium maestatis

  Vrojtues i një kulle në kupolen qiellore që sheh dhe dëgjon gjithçka me saktësi teleskopike...
  Por shumë larg për të ndërhyrë andrallat e përbotshme dhe në kontaktet ndërnjerzore, pa ngrohtësi zemrash dhe shikimesh në sy...
  Por shumë në brendësi të çdo veprimi dhe mos veprimi, dëshmitarë i heshtur i sekreteve dhe enigmat plazmuese, gjë që e vesh me indinjatën dhe pa fuqinë që ndërgjegja e ankon me zë të lartë shurdhues ...
   
  Dreamer likes this.
 11. Balahk

  Balahk Locus omnem

  I motivuar.
   
 12. Solaris

  Solaris Suadade... Anëtar i Shtabit

  Unknown.jpeg
   
  Dreamer likes this.
 13. Mirabel

  Mirabel Locus omnem

  Arushe rrapatushe...kshu ndihem
   
  tropojanja and Dreamer like this.
 14. Monroe

  Monroe Valoris scriptorum

  Mire, por ka edhe me mire :/ :/
   
 15. IL__SANTO

  IL__SANTO Valoris scriptorum

  Illoj si dje.
   
 16. Mirabel

  Mirabel Locus omnem

  mire mire ....shume mire
   
 17. Balahk

  Balahk Locus omnem

 18. IL__SANTO

  IL__SANTO Valoris scriptorum

  Lodhshem
   
 19. Mirabel

  Mirabel Locus omnem

  Sikur me ka shtyp makina e ....zhavorrit lol
   
 20. Solaris

  Solaris Suadade... Anëtar i Shtabit

  black-and-white-alone-wallpaper-14246.jpg
   
  h3o likes this.

Shpërndajeni këtë faqe