stema e ekipit kombetar te futbollit!

Diskutime tek 'Sporti Shqiptar - Futboll, Atletike etj' filluar nga julianalb, 11 May 2004.

 1. julianalb

  julianalb Primus registratum

  stema e ekipit kombetar te futbollit!

  e ka njeri dhe nese e ka ta postoje ne forum se ka disa dite qe mundohem ta gjej por nuk e gjej dot!flm!
   
 2. Prodigychild01

  Prodigychild01 Primus registratum

  Re: stema e ekipit kombetar te futbollit!

  [​IMG]
   
 3. julianalb

  julianalb Primus registratum

  Re: stema e ekipit kombetar te futbollit!

  mua me duhej ajo logoja qe ka te bluze ndersa kjo eshte e federates!ajo tjetra eshte me shqiponjen ne mes ndersa rrotull shkruan "federata shqiptare e futbollit 1930"!gjithsesi faleminderit!ciao!
   

Shpërndajeni këtë faqe