Stina e Veres

Diskutime tek 'Tema e ditës (vendet shqipfolëse)' filluar nga The decatur, 10 Jun 2012.

 1. The decatur

  The decatur Perjashtuar nga Albforumi

  Erdhi stina e veres,stina me e nxehte e vitit dhe me e parapelqyera per adoloshentet dhe te rinjte pasi keta mbarojne shkollen...Por eshte edhe stina e plazhit ku njerzit preferojne te ikin ne plazh disa ne mal dhe disa neper peisazhe te ndryshme...Pra cfare do beni ju gjate stines se veres???Me cfare do merreni???Do punoni apo nuk do punoni???Ku do ti kaloni pushimet verore????
  Per pak harrova dhe me cilen skuader jeni ne kampionatin europian 2012???
  Ju uroj pushime te kendshme dhe te qeta...
  Ah edhe cilat jane plazhet qe do te frekuntoni me shume?
   
 2. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  Kur kemi vape kemi mall per dimrin. Kur kemi ftohte kemi mall per veren. :) Lexova se se shpejti do te mberrije "malli afrikan", pra vape e madhe. Zoti qofte me ne...
  Deti eshte goxha zgjidhje por mua edhe mali me pelqen shume.
  Skuader: Italia.
   
 3. The decatur

  The decatur Perjashtuar nga Albforumi

  ore ti po do digjesh dhe nuk ulesh dot ne karrige dhe do na mungosh sepse nuk do te flasim dot kurse une jam me portugaline...
   
  joetisti_ likes this.
 4. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  Po une vetem po te digjem ne fundshpine. Nuk shkoj ne plazh nudistash une :)
  Portugalia ka futboll te mire por kete radhe sikur eshte pak dobet. Edhe Italia por Italia mund te kete me shume shance. Forza Italiaaaaaaaaaaaa. :)
   
 5. Sonia007

  Sonia007 Papirus rex

  Vera stina me e lumtur e gjith vitit!Besoj se ne plazh :) me familjen dhe shoqerine!Ne europian sigurisht qe me HOLLANDEN <3 time qe do me fitoje me Gjermanine mua ;) (ishalla)
   
 6. Sonia007

  Sonia007 Papirus rex

  Plazhet me te bukura ka jugu sigursht ;) Borshi eshte my favourite por do te shkoj edhe ne Korfuz <3 edhe ne Budva *.* Me zooor po pres :)
   
 7. The decatur

  The decatur Perjashtuar nga Albforumi

  Italia dhe hollanda kane per te humbur...
  sonia ajo hollanda jote do te humbe sot me gjermanine dhe me portugaline te djelen.
  forza portugalia.
   
 8. Sonia007

  Sonia007 Papirus rex

  Ja do ta shohim!Po ej ju ca vetem Ronaldon keni kurse ne kemi Shnajder,Van Persi,Roben <3 etj etj qe po i harroj!Po ja mbaje mend qe Gjermani dhe Hollanda do dalin kurse Portugalia sdel sepse nuk ka skuader te mbledhur luan shume hapur Portugalia!
   
 9. The decatur

  The decatur Perjashtuar nga Albforumi

  edhe sikur te jene 4 veta kundrra 1 nuk eshte e thene se fitojne gjithmone keta qe jane me shume...
   
 10. Sonia007

  Sonia007 Papirus rex

  Flas per lojtare te medhenj!
   
 11. mirdita

  mirdita Papirus rex

  Un ndoshta do vij ti kaloj pushimet verore ne Durrs,shpresoj t'ia kaloj mir.
   
  Sonia007 and joetisti_ like this.
 12. Tropojanii

  Tropojanii Forumium praecox

  portugali ka fitu me danimarken 2-3 por ene gjermani po fiton tash me holanden dhe ndeshja asht 2 par gjermanin...
  a ka nanji tifoze per gjermanin ktu?
   
 13. Megg

  Megg Carpe Diem

  Kam pershtypjen se tema duhej te ishte ndryshe ,, bazuar ne postimet tuaja..:confused:
  Nqs) un sjam me asnjeriin..:D
   
  Sonia007 likes this.
 14. INIT

  INIT Forumium maestatis

  hahhah !!!
  Pikerisht! "Stina e Veres dhe Europiani 2012"
  As vete se di ku do i bej ca dit pushime, dhe fitofte me i forti !!!!
  :);):D
   
  Megg likes this.
 15. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  Sa keq Holanda, e pakta barazimin, me lojen qe beri, e meritonte. Ka shance per kalim grupi por te pakta. Gjermania ishte vertet lart.
   
 16. Tropojanii

  Tropojanii Forumium praecox

  po ka ndeshjen e rradhes me portugalin dhe hollanda e rref portugaline por duhet ta rrafi me shume gola dhe jo me pak. Domethene mbi 2 gola duhet me e rraf.
  hollanda eshte skuaden e mire par ene une e pelqem shum holanden por jam tifoz me gjermanin.
   
  joetisti_ and Sonia007 like this.
 17. Sonia007

  Sonia007 Papirus rex

  I pe aty dy rastet e Van Persit dhe Shnajderit kishin me i be!Vetem se ai Van Persi se kapi mir po i ra me pulpe :( Ate Noyer ta vras farreeeeeeeeeeee!
   
  joetisti_ likes this.
 18. Tropojanii

  Tropojanii Forumium praecox

  me mu e ke apo me ndonja tjeten?
   
 19. Sonia007

  Sonia007 Papirus rex

  E kam me ndeshjen!
   
 20. Tropojanii

  Tropojanii Forumium praecox

  kush ja ti me tall me mua?
   

Shpërndajeni këtë faqe