Studentet shqiptar ne vendet nordike( norvegji)

Diskutime tek 'Rrjeti i Studenteve Shqiptare ne Bote' filluar nga nela_kristi, 28 Apr 2003.

 1. mostro

  mostro Putraku

  Re: Studentet shqiptar ne vendet nordike( norvegji)

  a u ka shkri bryma anej ka juve mre??? /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 2. nela_kristi

  nela_kristi Primus registratum

  Re: Studentet shqiptar ne vendet nordike( norvegji)

  cfare do the thote bryme?
   
 3. hot

  hot Hotgirl

  Re: Studentet shqiptar ne vendet nordike( norvegji)

  e putrako knej na una sot osht 30 grade..plasem fare se ne dillin e kemi afer /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 4. nela_kristi

  nela_kristi Primus registratum

  Re: Studentet shqiptar ne vendet nordike( norvegji)

  prandaj...thash dhe une pse fillove striptizin ti :tipsy: /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 5. hot

  hot Hotgirl

  Re: Studentet shqiptar ne vendet nordike( norvegji)

  kom fryk me i dal kojshiut perpara ashtu :idea:
  se na marin per bice masnej /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 6. nela_kristi

  nela_kristi Primus registratum

  Re: Studentet shqiptar ne vendet nordike( norvegji)

  :idea: po ti e di cte besh.jepi nja ca birra ne fillim se kerkon vet ai me vone :kiss: .te nesermen sdo mbaj mend gje ai /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 7. hot

  hot Hotgirl

  Re: Studentet shqiptar ne vendet nordike( norvegji)

  uuu qyqa,te na dali nami keq neper kojshi masnej :idea: /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 8. laerta

  laerta Primus registratum

  Re: Studentet shqiptar ne vendet nordike( norvegji)

  une jam ne norvegji si mund te kontaktoj me ty kristina 13
   
 9. nela_kristi

  nela_kristi Primus registratum

  Re: Studentet shqiptar ne vendet nordike( norvegji)

  lol /pf/images/graemlins/laugh.gif
  po mire mi ti,mos i thuaj njeriut qe do ti shkosh per vizite /pf/images/graemlins/wink.gif pastaj ai do dehet kaqshume sa sdo te mbaj mend gje.hehehe :lol:
   
 10. nela_kristi

  nela_kristi Primus registratum

  Re: Studentet shqiptar ne vendet nordike( norvegji)

  jo pra jo.ti mos i thuaj njeriu do te jete sekret midis tij dhe ty /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 11. nela_kristi

  nela_kristi Primus registratum

  Re: Studentet shqiptar ne vendet nordike( norvegji)

  te dergova nje mesazh privat me adresen time te emailit.me shkruaj qe te mirremi vesh dhe te mundemi te kontaktojme.ndoshta jemi afer dhe takohemi heheh /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 12. hot

  hot Hotgirl

  Re: Studentet shqiptar ne vendet nordike( norvegji)

  mos ma ngri menjen kot tashti :wub:
   
 13. nela_kristi

  nela_kristi Primus registratum

  Re: Studentet shqiptar ne vendet nordike( norvegji)

  une po te ngri mendjen .po ja vlen ama apo jo? /pf/images/graemlins/wink.gif ti shumbet gje po provove /pf/images/graemlins/laugh.gif :wub:
   
 14. Anana

  Anana Primus registratum

  Re: Studentet shqiptar ne vendet nordike( norvegji)

  Pak fare ka. Ketu ne Dublin ku jam una s'ka asnji student shqiptar. Ke Universiteti im jam unike. Ka ca refugjate ne Dublin po sikur s'merremi vesh /pf/images/graemlins/wink.gif . Di ndonjeri ndonji student ketu ne Dublin?
   
 15. hot

  hot Hotgirl

  Re: Studentet shqiptar ne vendet nordike( norvegji)

  eee..e kam njit me deren e shpis me..nuk humbet gje thot :idea:
   
 16. hot

  hot Hotgirl

  Re: Studentet shqiptar ne vendet nordike( norvegji)

  pse,dublini ke venet nordike hyn e?! :confused:
   
 17. Anana

  Anana Primus registratum

  Re: Studentet shqiptar ne vendet nordike( norvegji)

  QUOTE]Pak fare ka. Ketu ne Dublin ku jam una s'ka asnji student shqiptar. Ke Universiteti im jam unike. Ka ca refugjate ne Dublin po sikur s'merremi vesh /pf/images/graemlins/wink.gif . Di ndonjeri ndonji student ketu ne Dublin? [/qb][/QUOTE]pse,dublini ke venet nordike hyn e?! :confused: [/QB][/QUOTE]

  Edhe keq s'e ke ti, nuk hyn, po ne gjuhen popullore hyn. Edhe Shqiperia nuk eshte Eastern European country po kshu i referohen neper bote.

  Domatja eshte frut po ne gjuhen popullore eshte zarzavat.

  Si perfundim Dublin is a cold grey place with strange friendly people si vendet nordike.

  Tani, s'njifka njeri shqipo ne Dublin... /pf/images/graemlins/frown.gif
   
 18. hot

  hot Hotgirl

  Re: Studentet shqiptar ne vendet nordike( norvegji)

  po hape nje teme me,qe ta shofin njerzia (ata qe jane ne dublin) se keshtu mendojne qe ka vetem nga vendet nordike edhe se marin mundimin as te hyjne.. :wave:
   
 19. nela_kristi

  nela_kristi Primus registratum

  Re: Studentet shqiptar ne vendet nordike( norvegji)

  o hoti po aq me mire qe e ke ngjitur mi /pf/images/graemlins/wink.gif shfrytezon rastin dhe ti.dilni nje here si komshinj /pf/images/graemlins/laugh.gif :kiss: /pf/images/graemlins/wink.gif
   
 20. nela_kristi

  nela_kristi Primus registratum

  Re: Studentet shqiptar ne vendet nordike( norvegji)

  o yllka me vjen keq por snjoh njeri.por jam e sigurt se duhet te kete.shqptaret i gjen kudo.hoti e kishte mire hap nje faqe ti me vete se dhe une ne fillim sdija te kishte njeri por tani qe kur hapa kete faqe erdhen nja ca e nxorren koken /pf/images/graemlins/laugh.gif
   

Shpërndajeni këtë faqe