Studentet shqiptar ne vendet nordike( norvegji)

Diskutime tek 'Rrjeti i Studenteve Shqiptare ne Bote' filluar nga nela_kristi, 28 Apr 2003.

 1. hot

  hot Hotgirl

  Re: Studentet shqiptar ne vendet nordike( norvegji)

  spo gjej asi rast se :shrug:
   
 2. Anana

  Anana Primus registratum

  Re: Studentet shqiptar ne vendet nordike( norvegji)

  Kush kerkon gjen thote populli /pf/images/graemlins/wink.gif
   
 3. hot

  hot Hotgirl

  Re: Studentet shqiptar ne vendet nordike( norvegji)

  sdi as si te kerkoj..ose /me scared te kerkoj :shrug:
   
 4. nela_kristi

  nela_kristi Primus registratum

  Re: Studentet shqiptar ne vendet nordike( norvegji)

  po pse te scared ti?fundja ne rastin me te keq do te thote qe ka pune ose eshte i lodhur dhe smund te dali.ti nga inati diten tjeter flerto me gjitonin tjeter para syve te tij.heheh /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 5. hot

  hot Hotgirl

  Re: Studentet shqiptar ne vendet nordike( norvegji)

  tjetrin se njof :idea:
   
 6. nela_kristi

  nela_kristi Primus registratum

  Re: Studentet shqiptar ne vendet nordike( norvegji)

  po ti thuaj nje hei ne mengjes ose kur ta takosh ose buzeqeshi pak...
  dhe ja u njohet.... /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 7. hot

  hot Hotgirl

  Re: Studentet shqiptar ne vendet nordike( norvegji)

  ee njifemi me shum se aq.. :shrug: po thuj qe.. :rolleyes: :smash:
   
 8. nela_kristi

  nela_kristi Primus registratum

  Re: Studentet shqiptar ne vendet nordike( norvegji)

  hic sthem une jo...ti duhet te luftosh per mder te partis per te realizuar ate qe do /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/tongue.gif
   
 9. nela_kristi

  nela_kristi Primus registratum

  Re: Studentet shqiptar ne vendet nordike( norvegji)

  o yllka ti ke kusherinj ne sr?
  kush jane ata mi?
   
 10. nela_kristi

  nela_kristi Primus registratum

  Re: Studentet shqiptar ne vendet nordike( norvegji)

  nuk me thoni ku i kaluat pushimet e veres dhe si a keni ndonje mbrese te bukur?
  po pres sa me shume mbresa ok.. /pf/images/graemlins/wink.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 11. hot

  hot Hotgirl

  Re: Studentet shqiptar ne vendet nordike( norvegji)

  un punova gjith veren!! :mad: :mad:
  asi cop pushimi skam kalu,kshu qe mori fun ai qe mshti zili :mad: :mad: :cry:
   
 12. nela_kristi

  nela_kristi Primus registratum

  Re: Studentet shqiptar ne vendet nordike( norvegji)

  lum si ti hoti se te pakten nxorre ca lek.po une qe isha ne shkolle e shkreta dhashe dhe provim para 4 diteve. /pf/images/graemlins/frown.gif por rendesi ka qe dola mire me provimin /pf/images/graemlins/smile.gif
  por tani kam filluar pushimet dhe e keqja eshte se te henen me fillon prap shkolla... :book:
   
 13. hot

  hot Hotgirl

  Re: Studentet shqiptar ne vendet nordike( norvegji)

  clumsi une me,se spashe asnje dite diell,ca kohe isha me 2 pune!!
  tashti na fidho shkolla prap!! :cry:
   
 14. DardanKosova

  DardanKosova Primus registratum

  Re: Studentet shqiptar ne vendet nordike( norvegji)

  pershendetje
  :wave:
  Shume urime dhe suksese per ty Kristina, qe te shkoi mendja edhe ne te na futesh ne nje nga keto forume,
  edhe une jam student si ti dhe kam edhe nje shok te dy jemi ne master program dhe tash eshte viti i dyte
  me shume deshire dhe do te kishim zbuluar edhe te tjere dhe te kemi edhe kontakte

  shume te fala
   
 15. nela_kristi

  nela_kristi Primus registratum

  Re: Studentet shqiptar ne vendet nordike( norvegji)

  EDHE UNE NE MASTER PROGRAM JAM :book: TANI ESHTE VITI I PARE /pf/images/graemlins/laugh.gif .TI NE UNIV E OSLOS STUDION?NGA CILI VEND I SHQ JE?
   
 16. nela_kristi

  nela_kristi Primus registratum

  Re: Studentet shqiptar ne vendet nordike( norvegji)

  E PO MIRE DHE TI DO SHOHESH DITE ME DIELL KE PLOT KOHE PERPARA :goofy: /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 17. DardanKosova

  DardanKosova Primus registratum

  Re: Studentet shqiptar ne vendet nordike( norvegji)

  Pershendetje Kristina

  Me ne funde na erdhe prap ke albforumi,, si kalove me pushime, shpresoj se mire, dhe
  a fitove te studiosh ketu apo qfar bere, kur te bie rruga nga NLH eja pina kafe,
  e sa per nga jam, jam nje pjese te jete time e kam kaluar ne Tirane

  suksese
   
 18. nela_kristi

  nela_kristi Primus registratum

  Re: Studentet shqiptar ne vendet nordike( norvegji)

  hei derard.une se di se ku bie NHL ne fakt se skam asnje karte te oslos.por ti nqs te bie rruga nga universiteti ne oslo(Blindern)me shkruaj nje email nje dite para dhe e pime nja kafe pa problem. ornelakristina@hotmail.com
   
 19. nela_kristi

  nela_kristi Primus registratum

  Re: Studentet shqiptar ne vendet nordike( norvegji)

  Per dard
  (sorry qe pak me pare te quajta derard)
  ca studion ti?nga cven i shq je nga tr?apo thjesht ke jetuar per nje kohe aty?Nga cili vend i shq je?
   
 20. DardanKosova

  DardanKosova Primus registratum

  Re: Studentet shqiptar ne vendet nordike( norvegji)

  :wave:

  Po mire moj, si kalon aty dhe e kisha me merak se mos me genjen goce, se ketu shume edhe genjejn, dhe do ta gjejm ate unversitet dhe ta pime kafen patjeter se edhe nuk jemi shume ne ketu student, po shume shpejt do na vijne edhe dy shqiptar nje nga Kosova per Phd dhe nje goce nga Lezha dhe ne do jemi vetem ne kete universitet kater studente, dhe kemi kenaqesin te njofim edhy juve
  e sa per nga jam nga jugu

  suksese
   

Shpërndajeni këtë faqe