Studentet shqiptar ne vendet nordike( norvegji)

Diskutime tek 'Rrjeti i Studenteve Shqiptare ne Bote' filluar nga nela_kristi, 28 Apr 2003.

 1. nela_kristi

  nela_kristi Primus registratum

  Re: Studentet shqiptar ne vendet nordike( norvegji)

  je nga jugu?tallesh?edhe une..nga cili qytet?Merr njehere adresen time te emailit nela_kristi@yahoo.com
   
 2. hot

  hot Hotgirl

  Re: Studentet shqiptar ne vendet nordike( norvegji)

  ce pyt mo :cry:
   
 3. nela_kristi

  nela_kristi Primus registratum

  Re: Studentet shqiptar ne vendet nordike( norvegji)

  Per hotgirl
  po ti duro dhe pak.cjan 3 vjet apo 2.
  ikin shpejte ditet ne shkolle sidomos kur vejn dita e provimit...
   
 4. nela_kristi

  nela_kristi Primus registratum

  Re: Studentet shqiptar ne vendet nordike( norvegji)

  o hoti po si mi kaq keq u be dhe ne suedi po vrasin dhe ministrat tani.sa gjynah e?
  nuk me thua ti per se studjon aty?
   
 5. hot

  hot Hotgirl

  Re: Studentet shqiptar ne vendet nordike( norvegji)

  studjoj per i gjo shum interesante,qe e kam me shum pasion e qe ma nxin jeten..kaq..te dhena te tjera nuku te jap /pf/images/graemlins/laugh.gif
  ..se jam anonime un moj goceee.. /pf/images/graemlins/tongue.gif
   
 6. nela_kristi

  nela_kristi Primus registratum

  Re: Studentet shqiptar ne vendet nordike( norvegji)

  po mire ti dergoe nje mesazh privat une ste them
  ta dergosh ketu......
  po sikur te jemi kolege... /pf/images/graemlins/laugh.gif
  dette kunne være morsomt
  /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 7. nela_kristi

  nela_kristi Primus registratum

  Re: Studentet shqiptar ne vendet nordike( norvegji)

  ju shqipraret qe studioni ne norvegji apo vendet nordike mund te me ndihmoni se u shkula nga leket.di ndonjeri ndonje burse qe mund te jepet per ne shqiptaret ketu mo apo jo?
  jeni te mirepritur me cfaredo info qe keni ne kete fushe... /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 8. nela_kristi

  nela_kristi Primus registratum

  Re: Studentet shqiptar ne vendet nordike( norvegji)

  hemo ju qe jeni ne norvegji iu zuri prap gjumii dimrit? :confused: :sleep: /pf/images/graemlins/frown.gif
   
 9. nela_kristi

  nela_kristi Primus registratum

  Re: Studentet shqiptar ne vendet nordike( norvegji)

  si shkojne provimet per ju qe jeni ne norvegji ë..nua per vete ma akne marre shpirtin:-(
   
 10. 2000

  2000 Guest

   
 11. Aleksandra

  Aleksandra Guest

  Pershendetje ! Jam studente e re ne universitetin e Oslos. Mund te me thoni se si mund ti gjej studentet nga Shqiperia qe studiojne momentalisht ne oslo ? Do ishte kenaqesi te njihesha me patriotet e mia.
   
 12. lindashk

  lindashk Guest

  Pershendetje Aleksandra!
  Se pari dua te te uroj vit te mbare ne shkolle.
  Une jam nje studente nga Shqiperia dhe jam ne vitin e fundit te studimeve. Masterin kam shume deshire ta filloj ne nje vend jashte Shqiperise.
  Ne qofte se ke mundesi, do te isha shume mirnjohese te me tregoje se cfare duhet te bej per te vazhduar masterin ne Norvegji dhe sa mundesi kam per burse.
  Mund te me shkruash tek adresa ime e emailit: linda_m19@yahoo.com
  Faleminderit.
   
 13. Frens Frensi

  Frens Frensi Primus registratum

  Pershendetje..jam nje vajze shqiptare ne Tirane dhe ndjek shkollen e mesme ne kolegjin grek "Arsakeio"..jam teper e interesuar te di se cfare menyrash ka per te vazhduar shkollen e larte ne norvegji..nuk ka rendesi qyteti..sa per degen jam ne drejtim te lendeve shoqerore, kryesisht Letersi..kam nenshtetesi greke nese ndihmon kjo gje..do doja informacion dhe per cmimin e nje viti nese nuk ofrohen bursa
   

Shpërndajeni këtë faqe