Sugjerim per nje aplikacion per Albforumi.

Diskutime tek 'Fjala ime për përmirësimin e Forumit' filluar nga Universal, 12 Jan 2016.

 1. Universal

  Universal AnonymouS

  Mendoj se forumi ka nevoje per aplikacione per te gjithe llojet e smartphone.
  Do te ishte mire qe t'i ndertojme ato sepse eshte shume e nevojshme kjo gje.
  Aplikacionit mund ti ndertojne administratoret+stafi+anetaret.

  Ekziston nje aplikacion "Tapatalk" dhe qe eshte pa pagese (free) at'her mendoj qe eshte e nevojshme qe te krijohet nje aplikacion ne kete forum.

  Ky eshte mendimi im.
   
 2. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Pershendetje Universal.
  Lexova shkrimin siper ama nuk e kuptova mire ate qe the. Aplikacion per cfare psh ?
  Forumi shihet pa problem edhe nga smartphone edhe chatti i tij punon gjithashtu ne dy versione Mobile View in Landscape ose me CometChatt. Une personalisht 90%te kohes jam me tel edhe deri tani skam probleme...
  Shpjegohu me mire.
   
 3. Universal

  Universal AnonymouS

  Nje aplikacion i tille i jep nje dizain me te mire forumit si edhe ne shfletimin e forumit..
  Madje duke e pare edhe diku tjeter besoj se do sillte edhe rritje ne aktivitet te forumit.
  Dreamer ti flet per dicka personale qe eshte e mire per ty ndersa une po flas ne teresi ne ndihme te forumit.
   
  Dreamer likes this.
 4. Al-Punk

  Al-Punk Still here

  Shoh qe TapaTalk ka dhe nje addon per XenForo qe perdorim, thjesht nuk e kuptoj si funksionon dhe shembujt jane te vaket ne faqe...
   

Shpërndajeni këtë faqe