Sugjerim per nje aplikacion per Albforumi.

Diskutime tek 'Fjala ime për përmirësimin e Forumit' filluar nga Universal, 12 Jan 2016.

1. Universal

Universal AnonymouS

Mendoj se forumi ka nevoje per aplikacione per te gjithe llojet e smartphone.
    Do te ishte mire qe t'i ndertojme ato sepse eshte shume e nevojshme kjo gje.
    Aplikacionit mund ti ndertojne administratoret+stafi+anetaret.

Ekziston nje aplikacion "Tapatalk" dhe qe eshte pa pagese (free) at'her mendoj qe eshte e nevojshme qe te krijohet nje aplikacion ne kete forum.

Ky eshte mendimi im.

2. Dreamer

Dreamer Under the Dome

Pershendetje Universal.
    Lexova shkrimin siper ama nuk e kuptova mire ate qe the. Aplikacion per cfare psh ?
    Forumi shihet pa problem edhe nga smartphone edhe chatti i tij punon gjithashtu ne dy versione Mobile View in Landscape ose me CometChatt. Une personalisht 90%te kohes jam me tel edhe deri tani skam probleme...
    Shpjegohu me mire.

3. Universal

Universal AnonymouS

Nje aplikacion i tille i jep nje dizain me te mire forumit si edhe ne shfletimin e forumit..
    Madje duke e pare edhe diku tjeter besoj se do sillte edhe rritje ne aktivitet te forumit.
    Dreamer ti flet per dicka personale qe eshte e mire per ty ndersa une po flas ne teresi ne ndihme te forumit.

Dreamer likes this.
  4. Al-Punk

Al-Punk Still here

Shoh qe TapaTalk ka dhe nje addon per XenForo qe perdorim, thjesht nuk e kuptoj si funksionon dhe shembujt jane te vaket ne faqe...

Shpërndajeni këtë faqe