Sugjerime: Gara te ndryshme ne forum

Diskutime tek 'Fjala ime për përmirësimin e Forumit' filluar nga Al-Punk, 7 Nov 2013.

 1. Al-Punk

  Al-Punk Still here

  Pershendetje,
  Duam te krijojme pak interaktivitet ne forum dhe po mendojme per ndonje gare (kompeticion) apo dicka te ngjashme ne forum. Ndokush ka ndonje ide?

  Tipit:
  -> Poezia me e mire
  -> Barcaleta me e mire
  -> Eseja me e mire
  -> Videoja me e bukur (sugjeruar nga Pumes)
  -> Fotoja me e bukur (sugjeruar nga Megg)

  Cfare mendoni?
   
  Last edited: 7 Nov 2013
  Megg likes this.
 2. pumes

  pumes Forumium praecox

  1.Krijimi i videos me te bukur per anetaret e forumit

  ne fund do zgjidhen 5 video dhe te behet nje Poll per votim

  fituesi do fitoj (ate qe do percaktoj forumi, administratoret)
   
  Al-Punk likes this.
 3. Megg

  Megg Carpe Diem

  Garè pèr : fotoja mè e bukur e bèrè nga ne me njè temè tè caktuar , p.sh AKTUALITET... Apo dicka tjetèr nèse dikush ka nje ide mè tè mirè!!
   
  Al-Punk likes this.
 4. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  Une s'kam ide, por me pelqyen sugjerimet. Kur do te filloje?
   
 5. Sahit Rexhepi Keca

  Sahit Rexhepi Keca Valoris scriptorum

  ide e shkëlqyer.
  mendimi ime është një lloj gare me disa pyetje 10.apo 15.pyetje
  të ndryshme të larmishme nga të gjitha fushat.
   
 6. Megg

  Megg Carpe Diem

  Ku qendron GARA ketu ? :eek:
   
  joetisti_ likes this.
 7. pumes

  pumes Forumium praecox

  ide e shkëlqyer.
  mendimi ime është një lloj gare me disa pyetje 10.apo 15.pyetje
  të ndryshme të larmishme nga të gjitha fushat. >>>>>>>>>>>> kjo nuk eshte gare

  gara jane disa opcione te cilat vetem 2 veta kane shfaqur interesin , une , edhe Megg,
  n.q.s aktivizoheshin pjesetaret e forumit do jete ndryshe por mesa duket , e kalojne kohen me shume ne chat me sharje dhe ofeza sesa me aktivizime te ndryshme , prandaj vishjuni punes dhe telefonatave

  [​IMG]
   
 8. Al-Punk

  Al-Punk Still here

  Ideja eshte te ftoni dhe miq e mikesha qe jane te talentuar ne fotografi, poezi apo video-editing qe te marrin pjese.
  Sdq po mendojme dhe me shume mundesi rreth dates 3 Dhjetor do bejme nje njoftim.
   
  joetisti_ likes this.
 9. pumes

  pumes Forumium praecox

  mendimi im final eshte
  nga te gjithe anetaret qe do marrin pjese ne kete garre ose konkurs te themi duhet te plotesojne 3 pike.
  1.fotoja me e bukur dhe e votuar nga anetaret
  2.videoja me e bukur dhe e votuar
  3.poezia me e bukur dhe e votuar

  ata qe do marrin piket maksimale ne keto zhvillime do jene fitues te cilet mund te zgjedhin nje nder suprizat qe do vendosit adminat por nje ide eshte.

  1.Fituesi do zgjedhi ate partner qe do ai/ajo dhe ti ofroj asaj ose atij nje dreke ne nje restorant lluksoz , nje kafe dhe nje nate per nje pije ne Tirane ,
   
 10. Megg

  Megg Carpe Diem

  Besoj se do behet vetem njeri lloj I gares njehere qe te perqendrohemi tek njeri , apo jo ? :)Me pelqen shumme ideja !
   
  joetisti_ likes this.
 11. dr love

  dr love Locus omnem

  Gjith kjo gare per nje pije ??!!
  hahaha..adminat duhet te japin dhurate ca libra...tani panairi eshte hapur dhe mund t'i blejne me gjysem cmimi
   
  joetisti_ likes this.
 12. dr love

  dr love Locus omnem

  E ku duhet te votojme ?
  dhemos nderroni fotot..mbani kto qe keni:llastica:
   
 13. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  Une jam gati te filloje gara. Fitofte me i miri!
   
 14. Al-Punk

  Al-Punk Still here

  Do kete dhe cmime sigurisht...
   
  Megg and joetisti_ like this.
 15. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  Te tipit?
   
 16. pumes

  pumes Forumium praecox

  1. njera eshte ajo qe dr.love nuk do (takimi i nje cifti , blind date)
  2.tjetra eshte , librat, jo me gjysem cmimi por falas.
  3.nje tjeter eshte bileta ne nje shfaqje teatrale, ose kinemaje ,
  4.nje tjeter eshte disa dhurata symbolike,
  5. nje tjeter eshte nje udhetim 4 ditor ne nje vend falas,
  6. krijimin e kenge dhe vidoes tuaj qe deshironi tek nje RECORD Studio falas (kete e mundesoj une)

  ka shume mundesira te cilat administratoret nuk kane gjetur dhe perfunduar sepse akoma nuk ka kerkesa nga anetaret e forumit
   
  dr love and Megg like this.
 17. dr love

  dr love Locus omnem

  Librat blejini ju e na i dhuroni neve..
  Une per vete do jem spektatore..nuk me pelqejne garat...
  Ju shkofte mbare
  .
   
 18. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  Une besoj se vetem votues do te jem. S'mendoj se kam aq aftesi me shume te tjeret ne nje fushe sa te fitoj ndonje cmim. Per fotografine mendoj se do te fitoje Megg. Ajo eshte fotografe fantastike dhe jo vetem kaq. :)
   
 19. Sahit Rexhepi Keca

  Sahit Rexhepi Keca Valoris scriptorum

  mosu ban merak se ktu asnja skemi aftësi të pa imagjinuar të gjith jemi tën njejtë.dhe deshta të pyes diçka kam problem me faqen e par ktu kur pe shtypi ku shkrun FAQJA E PARË poma qet Error te FORUMET DHE TE ANTARËT JO POR VETËM TE FAQJA E PAR;mos e ke edhe ti këtë problem i kum shkru administratorit sumka kthy përgjigje.
   
  joetisti_ likes this.
 20. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  Jo une tani s'e kam por ndonjehre e kam patur. S'di c'te them se nuk marr vesh shume. Prit sa te te pergjigjet administratori.

  Per sa me lart, flm per inkurajimin kur the se te gjithe s'kemi aftesi te medha dhe qe jemi te tere te njejte.
   

Shpërndajeni këtë faqe