Sugjerime: Gara te ndryshme ne forum

Diskutime tek 'Fjala ime për përmirësimin e Forumit' filluar nga Al-Punk, 7 Nov 2013.

 1. Sahit Rexhepi Keca

  Sahit Rexhepi Keca Valoris scriptorum

  ashtu është nuk duhet ta nënvlerësojm vetëvetën kurr para të tjerëve.aq sa dimë -aq sa nuk dimë nuk dimë,asgje sësht.une për veti jamë Profesor i Historis dhe normal për lëndën time di ndoshta më shumë pak se të tjerët,por nuk mund të them unë tash se di ose jam më i zgjuar se të tjerët JO, nuk mund të them.të gjith jemi të njejtë.
  DHE POTA LË NJË POROSI - KURR MOS E NËNVLERSO VETEN PARA TJERËVE.MBAJE KRYET LART,ME DINJITET,KRENARI DHE MORAL.
   
  joetisti_ likes this.
 2. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  Flm. "Njeri i madh" ka thene dikush "eshte ai qe te ben te ndihesh i madh". Ti i perafrohesh shume kesaj thenieje. Bravo.
   
 3. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  sa prekese po liheshkan amanetet ne ket teme ... cu plakem hahaha
   

Shpërndajeni këtë faqe