Sugjerimet

Diskutime tek 'Fjala ime për përmirësimin e Forumit' filluar nga Al-Punk, 2 Feb 2007.

Thread Status:
Not open for further replies.
 1. P.N.SH

  P.N.SH Forumium maestatis

  hahahahahahahahahahahaha,ik shko mbytu andej.
   
 2. dahlia

  dahlia Grupi i të çmëndurve!

 3. P.N.SH

  P.N.SH Forumium maestatis

  hahhahahahahahahahaha,ku te duash ti:p
   
 4. dahlia

  dahlia Grupi i të çmëndurve!

  robi ato qe shkruan i mendon, ja ke fut kot me ndryshimet qe ti mendon se jane te vlefshme...ke idene se ça eshte forumi? shko lexo rregullat para se te fillosh te shkruash!

  sugjerimet e tua jane kot fare! edhe boll qeshe se do te te bejne ban!
   
  scadarsko and dr love like this.
 5. P.N.SH

  P.N.SH Forumium maestatis

  hahhahahhahahahahha,e ca pastaj?
  me vjen per te qesh se si ju njerez jeni kaq naiv.
   
 6. dahlia

  dahlia Grupi i të çmëndurve!

  naive?!!! ik gjej forum tjeter pra me njerez te "shkathet" si puna jote!
   
  scadarsko and dr love like this.
 7. P.N.SH

  P.N.SH Forumium maestatis

  wow,na sugjero ti mi ndonje:dolfi
   
 8. dahlia

  dahlia Grupi i të çmëndurve!

  une shkruaj vetem ketu! s 'me intereson asnje forum tjeter! madje as e kam idene e forumeve te tjera!
   
  scadarsko and dr love like this.
 9. P.N.SH

  P.N.SH Forumium maestatis

  wow,ca na the?
  po ti je shume e zgjuar.
  si keshtu?:p:hidhu::dolfi
   
 10. dahlia

  dahlia Grupi i të çmëndurve!

  sa per veten time jam!!!
   
 11. P.N.SH

  P.N.SH Forumium maestatis

  bravo,te lumte
  urime:p
   
 12. dr love

  dr love Locus omnem

  shko te pirxhu pirxhu se lirohesh...e kujdes sapunin mos te bie nga dora:dolfi
   
  scadarsko likes this.
 13. dahlia

  dahlia Grupi i të çmëndurve!

  cocaine...ca njerzve i ben dem qe me mjes!!!
   
 14. P.N.SH

  P.N.SH Forumium maestatis

  hhahahahahahahhahahahahaha,ti qenke gallat fare
  :p:p:p:hidhu:
   
 15. P.N.SH

  P.N.SH Forumium maestatis

  pi hashash dhe jo kokaine.
  po te duash,te jap une.
  E blej lire se jam perdorues i rregullt:p:p:p
  hahhahahahahahaha,ca lesh kokaine thua ti,hahahhahahaha
   
 16. dr love

  dr love Locus omnem

  e paske provu domethene..te befte mire..tani nuk vuan me nga kapslliku
   
  scadarsko likes this.
 17. P.N.SH

  P.N.SH Forumium maestatis

  a e dini se ca bejme ne nazistat ne malin e zi?
  Marrim keto romet,i lidhim dhe i mbyllim gojen,e lidhim ne karrige dhe e presim gishtat pastaj kryetari i grupit qe eshte nje boshnjak e .........
   
 18. dr love

  dr love Locus omnem

  tashimos ma caj...pippp...po zhduku hajvan
   
  scadarsko likes this.
 19. dahlia

  dahlia Grupi i të çmëndurve!

  "mister potatoes" ti je per tu fut e per tu pjek ne nje furre!
   
 20. P.N.SH

  P.N.SH Forumium maestatis

  dahlia,kur isha ne gjermani para 1viti takova disa gjermane qe i ksiha njohur nepermjet internetit dhe ishin nazista.Nuk e ke idene se sa njerez te shkelqyer qe ishin.Me thane se nese ka ndonje ketej qe te shan ose te acaron nervat,na e thuaj ne se e zgjidhim ne.
   
Thread Status:
Not open for further replies.

Shpërndajeni këtë faqe