Sugjerimet

Diskutime tek 'Fjala ime për përmirësimin e Forumit' filluar nga Al-Punk, 2 Feb 2007.

Thread Status:
Not open for further replies.
 1. dahlia

  dahlia Grupi i të çmëndurve!

  lal çfaredo qe te jete e paske rende fare!
   
 2. dahlia

  dahlia Grupi i të çmëndurve!


  nuk eshte mire te shoqerohesh me njerez me te medhenj se vetja...s 'te ka mesuar mami ty?
   
  scadarsko and dr love like this.
 3. P.N.SH

  P.N.SH Forumium maestatis

  hashash por edhe pilula ekstazi dhe pilula qe te rrisin adrenalinen
  nese doni me thoni,ju a shes lire
   
 4. P.N.SH

  P.N.SH Forumium maestatis

  lexoje mire komentin per ate ne gjermani se e kam seriozisht.
  une e di qe je shume e zgjuar dhe qe ti e kupton vet
   
 5. dr love

  dr love Locus omnem

  e kishte zen gjumi mi
   
 6. dahlia

  dahlia Grupi i të çmëndurve!

  ta geule! boll se na treme!
   
  scadarsko likes this.
 7. Al-Punk

  Al-Punk Still here

  Ju lutem ruani kete zone per sugjerime!
   
Thread Status:
Not open for further replies.

Shpërndajeni këtë faqe