surpriza....

Diskutime tek 'Hapësira filozofike' filluar nga kacurrelsja..., 5 Jun 2017.

 1. kacurrelsja...

  kacurrelsja... Forumium maestatis

  cila eshte dhurata ose surpriza me e bukur qe ju kane bere per ditelindje ose ne festa te ndryshme???
   
 2. Eléonoré

  Eléonoré Valoris scriptorum

  I hate surprises. Unsurprisable!
   
 3. Eléonoré

  Eléonoré Valoris scriptorum

  Nese nuk jap dhurate, nuk pranoj dhurate. Nuk marr absolutisht asnje gje qe nuk jam ne gjendje te t'a ktheje. Nuk pranoj te marre asnje gje falas.

  Dhuratat per ditelindje nga te afermit te cilat preferoj jane:

  Restorant;
  SPA Day

  EL
   
 4. olofssonlarstony

  olofssonlarstony Forumium praecox

  Përshëndetje Z. dhe znj
  Numri im (whatsaap) : +46705117485
  Ju lutem, më lejoni këtë publikim në grupin tuaj për të ndarë dhe zgjeruar shërbimet tona mbështetëse.
  Ky mesazh ka për qëllim individët, bizneset e varfra, bujqësore ose bizneset e tjera dhe të gjithë ata që kanë nevojë për një hua të veçantë për të rindërtuar jetën e tyre.
  Keni nevojë për kredi me para midis individëve që variojnë nga 20000 € në 5.800.000 € me një normë interesi shumë të ulët prej 3% në vit midis individëve
  Për të përballuar vështirësitë financiare të ditës për të dalë më në fund nga ngërçi që provokojnë Bankat dhe institutet financiare, me refuzimin e aplikacioneve tuaja për kredi ose norma shumë të larta.
  Unë jam një individ i ekspertëve financiarë suedezë që janë në gjendje t'ju bëjnë një hua në shumën që ju nevojitet dhe me kushte që do ta bëjnë jetën tuaj më të lehtë dhe do t'ju lejojnë të realizoni projektin tuaj.
  Këtu janë fushat në të cilat unë mund t'ju ndihmoj:
  * Kredi Financiare
  * Kredi hipotekore
  * Hua për investime
  * Auto kredi
  * Borxhi i konsolidimit
  * Linja e kredisë
  * Hipotekë e dytë
  * Shlyerja e kredisë
  * Hua personale
  Ju jeni mbërthyer, ndaluar dhe nuk keni favor të bankave ose më mirë keni një projekt dhe keni nevojë për financim të kontaktoni me mua tani në 0705117485 ose më lini mesazhin tuaj
  Adresa ime e emailit: per.larsen.capital@gmail.com
   

Shpërndajeni këtë faqe