Të këndosh “Hello” me gjuhën e shenjave

Diskutime tek 'Muzika' filluar nga Universal, 6 Nov 2015.

 1. Universal

  Universal AnonymouS  Molly Lou Bartholomew është një interpretuese amerikane e gjuhës së shenjave dhe një artiste mjaft e lumtur.

  Interpretimi i saj i fundit i këngës “Hello” të Adele, ka arritur deri tani 236 milionë shikime në YouTube, dhe vazhdon të rritet. Është një cover shumë i bukur.


  / Top Channel
   

Shpërndajeni këtë faqe