"TAKAT"

Diskutime tek 'Moda' filluar nga Megg, 12 Jun 2011.

 1. Megg

  Megg Carpe Diem

  Edhe pse per dike jane te parehatshme dhe te padeshirueshme pa i veshur te pakten neper raste te rralla ska nga shpetojne,,,le te bejme nje koleksion takash ne kete teme!!!:)
   
  kacurrelsja... likes this.
 2. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

  [​IMG][​IMG][​IMG]
   
  Elia:) likes this.
 3. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

 4. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

 5. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

  [​IMG]
   
  Sonia007 likes this.
 6. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

 7. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

 8. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

 9. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

 10. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

 11. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

 12. Megg

  Megg Carpe Diem

 13. Megg

  Megg Carpe Diem

 14. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

 15. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

  [​IMG]
   
  Wise likes this.
 16. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

  [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
   
  bLuE IcE likes this.
 17. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

 18. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

 19. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

 20. Megg

  Megg Carpe Diem

  [​IMG]
   
  bLuE IcE likes this.

Shpërndajeni këtë faqe