"TAKAT"

Diskutime tek 'Moda' filluar nga Megg, 12 Jun 2011.

 1. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

 2. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

 3. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

 4. Hank

  Hank Valoris scriptorum

  I can fall in love with those.... feet

  Gesendet von meinem LG-H815 mit Tapatalk
   
 5. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Nuk e vë fare në dyshim : ) , ndaj më mirë fokusohuni vetëm tek takat xP
   
  Hank likes this.
 6. Eléonoré

  Eléonoré Valoris scriptorum

  TinkerBell,

  Mos e ke edhe ti pike te dobet ekspozimin e thembres se kembes? Qenkerkemi njesoj!

  Te uroj dite te mbare.
   
  TinkerBell likes this.
 7. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

 8. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

 9. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

 10. katsune

  katsune cherry blossom

 11. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

 12. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

 13. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

 14. MysteriousMan

  MysteriousMan Valoris scriptorum

  Ohhh girls...

  [​IMG]
   
 15. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Ç'duan këto tek Takat tani ? :confused:
   
 16. MysteriousMan

  MysteriousMan Valoris scriptorum

  jane per ti ber takat keshtu :D

  [​IMG]
   
 17. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Krim quhet ajo që ke ndër mend ti :p Si guxon! Që janë dhe kaq të bukura pastaj.
   
 18. MysteriousMan

  MysteriousMan Valoris scriptorum

  prisja medalje nderi :D
   
 19. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Gjeje një ''hobi'' tjetër, dëgjomë mua :p Nuk do doje të ndërhyje në mes të gocave dhe fiksimeve të tyre, në këtë rast Takat.
   
 20. MysteriousMan

  MysteriousMan Valoris scriptorum

  mes gocave hyj gjithe qef :D
   

Shpërndajeni këtë faqe