tatuazhet!!!

Diskutime tek 'Koktej Diskutimesh' filluar nga Rambla, 8 Nov 2003.

 1. Diavolessa

  Diavolessa Valoris scriptorum

  Re: tatuazhet!!!

  Ne fund shpine e kam pas bo nje vjet, por nga ato qe hiqen pas dy muajsh /pf/images/graemlins/laugh.gif

  Qefi ma ka me e bo nje tato ke kyci i kembes, por s'e bej per dy motive:

  1) Kam frike gjylperen /pf/images/graemlins/frown.gif s'e duroj dot dhimbjen.
  2) Frike mos pendohem!

  pS: Ka lezet trupi natural: I mire i keq, njashtu sic kemi lere. Ama eshte yti pa e shenderruar ne nje leter pikture!
   
 2. alinos

  alinos Forumium maestatis

  Re: tatuazhet!!!

  me ta pikturu Raz Degan me Jagermaster, kthehem qe c'ke me te ne leter pikture :devil:
   
 3. Diavolessa

  Diavolessa Valoris scriptorum

  Re: tatuazhet!!!

  Raz Degan :cry: :cry: E kam pa dal Vivo /pf/images/graemlins/frown.gif /pf/images/graemlins/frown.gif

  Aman sa i bukur o :mad:
   
 4. Sallaku

  Sallaku Primus registratum

  Re: tatuazhet!!!

  Jagermaster eshte dhe nje amaro me duket :rolleyes:
   
 5. Seriozi

  Seriozi Primus registratum

  Re: tatuazhet!!!

  Asnjihere nuk i kam pasur qejf.Po femres ndonji i vogel tek gjoksi ose ne vendet intime i shkojne,ja kjo ku e ka bere.

  [​IMG]

  Shikoni njiçik keto tatuazhet ketu.Ata qe kane alergji nga erotika mos te klikojne.
  Tatuazh 1 Tatuazh 2
   
 6. alinos

  alinos Forumium maestatis

  Re: tatuazhet!!!

  ne fakt une per reklamen e Degan per ate amaron e kisha Robo:

  Non bevevo Jagermaster, perche...perche...perche?
  Non so perche :shrug:

  Tek tjetra, ta vizato letren e piktures ai robi me sycka jeshile :devil: :wub:
   
 7. Sallaku

  Sallaku Primus registratum

  Re: tatuazhet!!!

  Nuk e kam pare rreklamen prandaj mu duk e çuditshme kjo se jagermaster e kepus ndonje gote nganjehere /pf/images/graemlins/wink.gif
   
 8. shqiptaritr

  shqiptaritr Primus registratum

  Re: tatuazhet!!!

  kush di na njoni tatuazhe shqiptare (ndonje gje patriotike tatuazh) /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 9. Cristallina_83

  Cristallina_83 Primus registratum

  Re: tatuazhet!!!

  :goofy:
  Ua sa teme e bukur!!!!!!!!!!!!!
  Edhe mua me pelqejne shume tatuazhet, kam nje celes sol ne kaviljen e djathte. Per mua eshte super. Por nuk me pelqejne gjerat e ekzagjeruara (si te fotoja psh).
  Po per pirsing si mendoni???
  :wave:
   
 10. sweet eda

  sweet eda Primus registratum

  Re: tatuazhet!!!

  kur kisha roommatte nje amerikane, ajo e beri tatoo-ne tek krahu dhe beri shenjen e oroskopit, me eshte lutur jashtezakonisht qe t'a beja edhe une nje, por s'doja dhe s'dua akoma, megjithate nje ide me thoshte ta beja nje tek krahu, dhe i thashe kesaj qe do e bej nje ku te shkruhet me shkronja te medha: THIS IS A TATOO.....ajo ia plasi te qeshures, dhe me tha beje ti se t'a paguaj une...s'eshte puna ke pagesa eshte puna sesa do paguaj per t'a hequr pastaj?!!!!
   
 11. shqiptaritr

  shqiptaritr Primus registratum

  Re: tatuazhet!!!

  home o milet a di ndonnjeri tatuazhe shqiptare ose ndonje website ,
  flm.
   
 12. Rambla

  Rambla Primus registratum

  Re: tatuazhet!!!

  mua nje trendafil do me pelqente tek kyçi kembes, nje nga ate te hollet e te gjate, tipo


  [​IMG] vetem se i kuq ama.

  e imagjinoj già se si mund te me ngjante kemba me nje te atille :wub:
   
 13. leonora

  leonora Primus registratum

  Re: tatuazhet!!!

  Tatuazhet i kam fiksim!
  Deshiroj te bej nje trendafil te kuq tek gjoksi. :goofy:
   
 14. Guest

  Re: tatuazhet!!!

  Jam mjeshter per te bere totuazhe tek GJoksi por
  nuk e di se a me paguajne se falas ....... /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 15. leonora

  leonora Primus registratum

  Re: tatuazhet!!!

  Ma ka dale mor ta marrsha ka ne milano plot. Po ti po na del me shum profesjone....
   
 16. Guest

  Re: tatuazhet!!!

  Zguxon njeriu te thote te verteten<te genjeje>
   
 17. Guest

  Re: tatuazhet!!!

  Una nje flutur te vogel te b... :kiss:
   
 18. TEDI

  TEDI Valoris scriptorum

  Re: tatuazhet!!!

  LLapo cke kshu mer . Qe thoni ju t mos dal ka tema un kom i Tatuash t Vogel ke krahu dmth i Shqiponje dhe disa LLafe t Vogla lart e poshte ... LLAfet jane LIve to Ride Ride to LIve
   

Shpërndajeni këtë faqe