Te cila dere do trokisnit ne fillim?! Fat,shendet,para apo...

Diskutime tek 'Hapësira filozofike' filluar nga Almaa'95, 11 Dec 2014.

 1. Alephh

  Alephh Valoris scriptorum

  Shendeti, do ishte pergjigja e thene ne cdo situate...
  Kush ka jetuar spitaleve e kupton c'vlere ka paraja kur nuk te jep mundesi te jetosh pertej bardhesise sfilitese te semundjes...
   
  joetisti_ and Solaris like this.
 2. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  Te cila te ishte. Me kusht qe te kishte nje drite te kuqe mbi dere.
   
 3. tropojanja

  tropojanja Çike Malsie

  Tek asnjana sps t gjitha varen nga UNI,nese jetoj marr fryme e nese kam kurajo guxim i arrij keeto .mjafton t jetoj!
   
 4. Ameliè

  Ameliè Forumium maestatis

  Sot celesi eshte : para.
   
  joetisti_ likes this.
 5. Ameliè

  Ameliè Forumium maestatis

  Te kush manual i lexove keto?
   
 6. tropojanja

  tropojanja Çike Malsie

  Tek ai manual qe ndjeki une si person.
  Pse po thue??
   
 7. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  Sot ka zile.
  Une do t'i bija ziles se te trijave dhe kush ta hapte ta hapte.
   
 8. Balahk

  Balahk Locus omnem

  ne nje dere lule laker,ne deren tjeter brokoli,ne deren tjeter sallat.ke dere do zgjidhje ti?:D
   
  joetisti_ likes this.
 9. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  sallate dhe brokoli hengra. Po zgjedh ate qe mbetet :p
   
  Balahk likes this.
 10. Balahk

  Balahk Locus omnem

  hahahahaha eshte shume e shijshme sidoqoft :D
   
  joetisti_ likes this.
 11. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  Sikur te ishte qe te ishte vetem nje mundesi, te shendeti.
  Edhe pse pa para do te isha semurur vetvetiu apo do te kisha vrare veten...
  Edhe pse pa fat do te mallkoja diten kur linda...
   
  Balahk likes this.

Shpërndajeni këtë faqe