Te jesh apo te mos jesh....

Diskutime tek 'Hapësira filozofike' filluar nga Hipocrati, 16 May 2013.

 1. dr love

  dr love Locus omnem

  se kte pershtypje me ke dhene
   
  joetisti_ likes this.
 2. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  Mua m'u duk kompliment i mire. Po shpirtin tend me ke e krahason?
   
 3. dr love

  dr love Locus omnem

  me nje engjell te zi
   
  joetisti_ likes this.
 4. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  Sa legjend kjo...

  siper apo poshte?
   
 5. dr love

  dr love Locus omnem

  ne jete siper..ne bed poshte;)
   
  joetisti_ likes this.
 6. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  Te pelqen te kalerosh jeten?
   
 7. dr love

  dr love Locus omnem

  me galop
   
  joetisti_ likes this.
 8. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  S'ke frike se te rrezon?
   
 9. dahlia

  dahlia Grupi i të çmëndurve!

  jo do rrezohem e do vras gjunjet, kaq!
   
  dr love likes this.
 10. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  Pse edhe ty te pelqen t'ia "hipesh" jetes?
   
 11. dr love

  dr love Locus omnem


  ma more nga goja
   
  dahlia likes this.
 12. dahlia

  dahlia Grupi i të çmëndurve!

  une nuk ja "hip" jetes...thjesht mundohem ta jetoj.:)
   
 13. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  Aha. S'po e ndiqje vijen e bisedes !
   
 14. dahlia

  dahlia Grupi i të çmëndurve!

  pse? i lexova te gjitha...dhe fjalen "hip" e kam fut ne thonjeza si ty!
   
 15. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  Mire ke bere. Por u duk se kishe mendim te njejte me dr love dhe, biseda te conte ne piken se deshiroje t'ia "hipje jetes" Po t'ia "hipi" vdekjes, a ka njeri qe e do?
   
 16. dahlia

  dahlia Grupi i të çmëndurve!

  do ja hipim te gjithe mos qaj hall...dhe mos e mendo kaq shpesh se s 'jena akoma 100 vjeç!
   
 17. dr love

  dr love Locus omnem

  Edhe une ja "hip"mjes..dreke..darke.
   
 18. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  Une ia "hyp" vetem ne enderr. Ne realitet, jo shume rralle ma "hipen" ajo.
   
 19. dr love

  dr love Locus omnem

  Te jem
   
 20. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  te jem per te qene e jo sa per te kaluar radhen.
   
  dr love likes this.

Shpërndajeni këtë faqe