Te jesh apo te mos jesh....

Diskutime tek 'Hapësira filozofike' filluar nga Hipocrati, 16 May 2013.

 1. Aquarius

  Aquarius Valoris scriptorum

  te jem shqiponje por jo luan
   
 2. Sweety_boy

  Sweety_boy Forumium maestatis

  shqiponje

  tiger apo eufrat :p
   
 3. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  Njelloj ne fund te fundit bashkohen te dy per 3/4 e rruges deri ne det ...

  I pari apo i fundit ....
   
 4. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  mendoj se njelloj eshte.
   
 5. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  jo seshte ashtu nejse ...
  po pjesen tjeter harrove
   
 6. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  pse eshte loje kjo?
   
 7. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  hahahahah po ka dy pjese qe duhet ti pergjigjesh parardhesit dhe tjetra qe duhet te pyesesh ate pas teje
   
 8. Aquarius

  Aquarius Valoris scriptorum

  te jem i lire apo mos te jem i lire?
  te jem i lire
   
 9. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  Po te mos isha do te zgjidhja te isha. Tani qe jam zgjedh prape te jem. Kur te mos jem... s'do zgjedh asgje.
   
  Hektor12 likes this.
 10. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  Na trashe lale , ma perkthe i cik se se razumema ???
   
  joetisti_ likes this.
 11. keca

  keca Forumium praecox

  te jesh apo te mos jesh.ne jemi dhe do te jemi.edhe kur sjemi historia dote jete.sahit keca viti-kosove
   
 12. dr love

  dr love Locus omnem

  une jam kjo qe jam ..prapa me vjen hisoria..:p
   
  Hektor12 likes this.
 13. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  Pse me duket si shprehje e njohur kjo... eee F.Nano ....
   
 14. dr love

  dr love Locus omnem

  Moss..duhet te paguaj te drejtat e autorit
   
  Hektor12 likes this.
 15. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  Edhe ai e kopjoi me duket ... hajt varia
   
 16. dr love

  dr love Locus omnem

  Skam faj..e mendokerkeshim njesoj
   
  Hektor12 likes this.
 17. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  jo jo ske faj ....
   
 18. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  Ne c'gjuhe e do?
   
  Hektor12 likes this.
 19. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  Paksa me shqip jo kaq e thelle se sdim not mire :p
   
 20. dr love

  dr love Locus omnem

  Sot do kisha dashur te mos te isha fare
   
  Hektor12 likes this.

Shpërndajeni këtë faqe