Te jesh apo te mos jesh....

Diskutime tek 'Hapësira filozofike' filluar nga Hipocrati, 16 May 2013.

 1. dr love

  dr love Locus omnem

  Hahahaaa..as une se tregoj..
   
 2. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  jo mos e thuaj se edhe se kuptoj asnje here eee :p
   
 3. dr love

  dr love Locus omnem

  Sot do doja mos te isha fare..sesi jam...sikur te mbyllja syte e te zgjohesha diku ..para shum vitesh..ku cdo gje ishte e lehte e bukur...do doja mos te isha zgjuar sot
   
  Hektor12 likes this.
 4. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  Sot do doja te jem dhe do vazhdoj te jem , pavaresisht , llafeve dhe moralit te tepert, thjesht dua ta marr si te jete dhe pa komplekse , thjesht dua te jem ...
   
  dr love likes this.
 5. Sahit Rexhepi Keca

  Sahit Rexhepi Keca Valoris scriptorum

  te jesh apo temos jesh.tmosn ishe nuk do te ishe...
   
 6. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  Hahaha shume e thelle , do ishe ne nje dimension.tjeter... hahaha
   
 7. Amdis

  Amdis Forumium praecox

  Sikur te me jepnin nje maske , do Isha vetvetja , me shume se cdo here tjeter.
   
  Last edited: 23 Jun 2015
  Hope likes this.
 8. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  ta besh shurren apo mos ta besh, kjo eshte ceshtja.
  Gjithsekush perdridhet si gjarperi perpara te vertetave te vetvetes dhe kjo jo sepse i ka te keqija por eshte nje instikt qe kur nuk e thua te duket vetja i mbrojtur. Dhe gjithsecili ta lejeon ta besh perderisa edhe ai vete e ben. Por sa te del per mire apo per keq kjo eshte ceshtje tjeter.
  Eshte me mire te te urrejne per ate qe je sesa te te duan per ate qe s'je.
   

Shpërndajeni këtë faqe