TE MESOJME NGA MENCURIA E TE TJERVE ! THENIE TE NJERZVE TE MDHENJE NEPER KOHRA !

Diskutime tek 'Sociologjia' filluar nga Samuel, 23 Jun 2004.

Rapid IPTV | Premium IPTV Subscription | IPTV | Internet TV
 1. KLODETA HASA

  KLODETA HASA Guest

   
  Sweety likes this.
 2.  
 3. erleta zogaj

  erleta zogaj Guest

   
 4. gangsterja

  gangsterja Primus registratum

  Vajza e bukur pelqehet me sy,ndersa ajo e mira pelqehet me zemer.

  Dashuria eshte nje lule,ndersa njeriu eshte nje blete qe e ka te nevojshem nektarin e saj.

  "Njerezit qe kafshojne doren e atij qe i ushqen zakonisht lepijne kepucet e atyre qe e godasin"....

  "Buzeqesh gjithnje edhe pse buzeqeshja jote eshte e trishtuar,sepse me i trishtuar se nje buzeqeshje eshte trishtimi qe nuk buzeqesh kurre."
   
 5. gangsterja

  gangsterja Primus registratum

  1-E vetmja gje qe bie ndesh me diturine eshte arsimi.
  2-Persa i perket perputhjes se ligjeve te matematikes me realitetin;ato nuk jane te sigurta;persa i perket sigurise se tyre,ato nuk perputhen me realitetin
  3-Logjika praktike eshte mbledhja e paragjykimeve te fituara ne moshen18-vjecare
  4-Clirimi i energjise atomike nuk ka krijuar nje problem te ri.Ka bere me urgjente nevojen per te zgjidhur nje ekzistues.
  5-Nese jeni ne bote te pershkruani te verteten,lerjani elegancen rrobaqepesit.
  6-Marrezira:te besh te njejten gje perseri dhe perseri dhe te presesh rezultate te ndryshme.
  7-Sekreti i krijimtarise eshte te dish te fshehesh burimet.
  8-Kushdo qe s'ka bere nje gabim nuk ka provuar asgje te re.
  9-Nuk e di sesi zhvillohet luftaIIIBoterore,por ajo e katerta do te behet me shkopinj gome.
   
 6. ma mir te jesh nje lypsar se nje rraktar e nje pasuniku..........lushi haradini
   

Shpërndajeni këtë faqe