''Te pershendesim njeri-tjetrin me nje kenge''

Diskutime tek 'Muzika' filluar nga Megg, 13 Mar 2011.

Thread Status:
Not open for further replies.
 1. Mirjan Niço

  Mirjan Niço Primus registratum

  grazie MegiB
   
  MegiB likes this.
 2. Megg

  Megg Carpe Diem

  Me kete pershendes veten :p & ato qe i mungon vera dhe mezi e presim :D
   
  Sweety likes this.
 3. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

  thanks megi po te pershendeti dikush me kete kenge apo jo?
   
 4. Megg

  Megg Carpe Diem

  Lool ku se spo e shoh?
   
 5. draizer

  draizer Forumium maestatis

  naten zemer.....


   
  Sweety likes this.
 6. draizer

  draizer Forumium maestatis

  ......dove 6.....


   
  Sweety likes this.
 7. draizer

  draizer Forumium maestatis

  ....per ty....e vec per ty....


   
 8. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

  Per mua por edhe une per ty.apo jo?
   
 9. draizer

  draizer Forumium maestatis

   
 10. draizer

  draizer Forumium maestatis

  ...per zemren ....


   
  Sweety likes this.
 11. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

 12. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

 13. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

   
  MegiB likes this.
 14. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

   
  [GS] likes this.
 15. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

 16. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

 17. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

  per te gjithe ata qe e ndiejne muziken dhe e kane qef dhe e kercejne ne maksimum po ju jap nje kenge teper ritmike.
   
 18. draizer

  draizer Forumium maestatis

  ..per te.....


   
  Sweety likes this.
 19. Megg

  Megg Carpe Diem

   
  Sweety likes this.
 20. Megg

  Megg Carpe Diem

Thread Status:
Not open for further replies.

Shpërndajeni këtë faqe