''Te pershendesim njeri-tjetrin me nje kenge''

Diskutime tek 'Muzika' filluar nga Megg, 13 Mar 2011.

Thread Status:
Not open for further replies.
 1. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

  for all of you.....................
   
 2. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

 3. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

 4. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

  per ty...........................
   
  draizer likes this.
 5. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

 6. draizer

  draizer Forumium maestatis

  ....per te....


   
  Sweety likes this.
 7. Sweety el

  Sweety el Locus omnem


  per te.....................
   
  draizer likes this.
 8. draizer

  draizer Forumium maestatis

  .............

   
  Sweety likes this.
 9. draizer

  draizer Forumium maestatis

   
  Sweety likes this.
 10. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

  fotoja e pare eshte vene per te mose ngrene me sy djalin ne foto shikojeni dhe me thoni a ju pelqeu djali ne foto?.dhe videoja sigurisht?
   
 11. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

  per te gjithe anetaret e forumit.
   
 12. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

 13. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

 14. draizer

  draizer Forumium maestatis

  ...asgje sme hyn ne sy .....vec teje ...zemer .....
   
 15. draizer

  draizer Forumium maestatis

  ...per te....tesoro ....


   
  Sweety likes this.
 16. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

  kete video e kam bere une dhe vellai im.shpresoj ta pelqeni.
   
  Ian likes this.
 17. draizer

  draizer Forumium maestatis  .....per ty.....
   
  Sweety likes this.
 18. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

 19. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

  per ty zemer per ty........
   
 20. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

  per te gjithe te dashuruarit dhe ketu futem dhe une.......
   
  Soul likes this.
Thread Status:
Not open for further replies.

Shpërndajeni këtë faqe