''Te pershendesim njeri-tjetrin me nje kenge''

Diskutime tek 'Muzika' filluar nga Megg, 13 Mar 2011.

Thread Status:
Not open for further replies.
 1. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

 2. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

 3. draizer

  draizer Forumium maestatis

  ....per te.....


   
  Sweety likes this.
 4. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

 5. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

 6. Megg

  Megg Carpe Diem


  Peeer.....................hajt ta marrin kush te doje:p
   
  Sweety likes this.
 7. draizer

  draizer Forumium maestatis

  ..per MegiB...qe i pelqen ''Ecstacy''


   
  MegiB and Sweety like this.
 8. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

  edhe mua me pelqen cdo kujt i pelqen ectasy..........
   
 9. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

  une ju pershendes te gjithve ju dhe ne vecanti draizer.........te dua shume........
   
 10. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

  per te.....
   
 11. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

  per draizer
   
  draizer likes this.
 12. draizer

  draizer Forumium maestatis

  ....grazie tesoro........per te......


   
 13. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

  grazie tesoro ose ne shqip flm zemer te dua shume....
   
 14. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

 15. Wise

  Wise Valoris scriptorum

   
  Sweety likes this.
 16. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

  per ty.....
   
  Wise likes this.
 17. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

  per ate person qe e kupton shume mire se kush eshte....
   
 18. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

 19. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

  kete ta dedikoj me zemer
   
 20. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

  te gjitha kenget e botes ti dedikoj ty.....
   
Thread Status:
Not open for further replies.

Shpërndajeni këtë faqe