''Te pershendesim njeri-tjetrin me nje kenge''

Diskutime tek 'Muzika' filluar nga Megg, 13 Mar 2011.

Thread Status:
Not open for further replies.
 1. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

   
  florida likes this.
 2. Megg

  Megg Carpe Diem

  Ju pershendes te gjithvee me ket keng,, qe e duuu:D ato qe thithin' anglisht degjojei se esht spr keng,,,Edhe nje gje...E kendojne "Black eyed peas"(te vjetrit):D
   
  florida, Sweety and draizer like this.
 3. Megg

  Megg Carpe Diem

  Sa spr keng kjo,,,edhe ket e duuu' :D:D
   
  florida and Sweety like this.
 4. draizer

  draizer Forumium maestatis

  ....per te.......tesoroooo !!!!!!   
  florida and Sweety like this.
 5. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

  cfare dashurie te kam mohuar pa ma thuaj????????une jam e gatshme te bej qe ta marrin vesh te gjithe qe une te dua ty,,,,
   
  florida likes this.
 6. draizer

  draizer Forumium maestatis

  .....tesoroooooooooooooooo....!!!!!!


   
  Sweety, florida and Megg like this.
 7. Megg

  Megg Carpe Diem

   
  florida likes this.
 8. Megg

  Megg Carpe Diem

 9. klodiiiiiiiiiiiiiii

  klodiiiiiiiiiiiiiii Primus registratum

 10. Megg

  Megg Carpe Diem


  Sot jam gdhire melankolike njerez dhe me erdhi ne mend kjo kenga ju
  pershendes te gjithve!!!:)
   
  Sweety and draizer like this.
 11. Megg

  Megg Carpe Diem


  OH yeahh;)
   
  Sweety likes this.
 12. Megg

  Megg Carpe Diem


  No stress everyboody dhe take it easy !:D
   
  florida and Sweety like this.
 13. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

   
  florida likes this.
 14. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

  jasht mase me pelqen....
   
  florida likes this.
 15. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

   
  florida likes this.
 16. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

   
  florida likes this.
 17. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

   
  florida likes this.
 18. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

   
  florida likes this.
 19. draizer

  draizer Forumium maestatis

  ........


   
  florida likes this.
 20. abs

  abs nuk e di...

  Sweety likes this.
Thread Status:
Not open for further replies.

Shpërndajeni këtë faqe