TE VDESESH SE QESHURIT

Diskutime tek 'Humor, Video e foto per te qeshur' filluar nga Agjenti_007, 2 Oct 2014.

 1. Eléonoré

  Eléonoré Valoris scriptorum

 2. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Cfare quhet...FEMER me SHKOLLE,INTELIGJENTE,IRONIKE,SARKASTIKE dhe BRILIANTE ne HISTORI.
  7.16-7.22 SEC..

  Ne krahasim me juve,neve(ruset) e dime kush eshte DOSTOJEVSKI dhe prandaj e duam.
  Fundin e keni ne VESHLLAPUSHalbasaksonisht.

  Sorry...thone qe ky PSIKOPATI inglliz paraardhesit i ka turq.
  Chapeau.
   
 3. Johana

  Johana Forumium praecox

 4. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

 5. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Dy fjale(qe une si kuptova)...hajde mos ta nin.  Me IDIOTE humoristican KURAC, Airbourne ska vidish.Dhe kta....INJORANTET na bojne humor.
  Shkina BRE...............OUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU
   
 6. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Me kte KURVEN...

  I ruajten me fanatizem kur zbriten nga katunet, n'qytet tek parafabrikatet, me pulen nen sqetull ne njeren ane dhe dinjitetin kacurrel ne tjatren.

  Nga Scutari KY....xhins PUTANASH.

  Dhe PLUS..

  Po, e kemi praktikuar profesionin e mercenarit. Por nuk besoj qe vllehet kane qene barinj te shqiptareve. Shqiptaret jane marre kryesisht me blegtori. Me cfare merreshin njerezit neper fshatra?

  mbreti i DARIT...

  Fundi...

  Ne nje bashke-bisedim ne fb me nje ish kryekomunar i Ps dhe nje simpatizant te Pd per nje investim qe beri qeveria e sotme ne 2015.
  I thashe kryekomunarit qe do ishte me duhura te ishte investuar ne rruge qe ti afroheshit tregut dhe institucioneve arsimore e shendetesore dhe jo ne shkollen qe ka 30 klasa per 25 nxenes ( rikonstruksion )
  Ne nje moment simpatizanti i Pd ndakordesohet me mua , por ndersa po rridhte biseda mu kundervu duke mbeshtetur kryekomunarin.
  Sot ajo shkolle vazhdon te amortizohet ndersa rruga ka ngelur rrugeve.
  Ajo shkolle e ndertuar ne 1987 ishte projktuar per 300 nxenes apo me teper por per shkak te levizjes se popullates dhe emigrimit ka ngelur per 20-30 nxenes.
  Dicka tjeter qe me ka thene nje inxhinier; e di pse investohet ne rikonstruksione ndertesash dhe bulevardesh?
  Jo i thashe.
  Sepse vidhet me shume dhe eshte me e veshtire per tu investiguar sepse nuk ka nje pershkrim te qarte mbi shkallen e amortizimit.

  par KY

  nga ARBENI per.....PARAZITET e alabanias te SHKERDHYER.

  Naten e mire.
   
 7. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Me statusin aktual ju nuk do të arrini 08-03-2019, 17:00

  të shihni përmbajtjen e kësaj faqeje.

  PS...kta jane KURVAT....ju rre menja se ARBENIN kta e ushqejne.

  Dhe KJO ESHTE SOCIETY e SHKERDHYER skiptare.
  Mos gjeni fajin tek...ruset,serbe apo greket.

  SHQIP.
   
 8. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  E vreni ket ftyrCULO-n.....  Me ka ofenduar.....
  Quella fi godiiin?? SIUUUUUUUUCAAAAAAAA.

  Si ti respondere....PREGO!!!
   
 9. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Das ist ja nur ein witz aber ihr albaner müsst ja gleich überregeagieren....  Kqyrni....
  Scheis huren sohn ich albanerin finde dich dann gibts was na qim gjermania na jena kosovoo ♡

  PS...po si bre e FYJNE ....ATIJ qe te hapi kullen.Kur ti GOVNA te jebanje shkinat.
  Si ske marre ...IDIOT GJINJE.
   
 10. Airbourne

  Airbourne Papirus rex  Ja,ja...JA...ulqin-velipoje.

  DANKE.
   
 11. Airbourne

  Airbourne Papirus rex  Dhe....URTE.
   
 12. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Pasosh....DIPLOMATIKE te PERJETSHME...

  GRANDE.
   
 13. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Cfare INJORANTESH...

  hulumtojne kta TORRET, po te perballesh??
  Do thone...faktori (njeri)speciet qe do kerkojne AZIL.
  Kush me kundershton?????????????
   
 14. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

 15. snatch

  snatch Dictum Factum

Shpërndajeni këtë faqe