Teatri i Kukullave shfaq Cipkot

Diskutime tek 'Shqipëria.com' filluar nga http://shqiperia.com/feed, 20 Jan 2011.

  1. Teatri Kombëtar për Fëmijë do të shfaqë në fundjavë në datat 22 dhe 23 janar pjesën për fëmijë “Çipkot” me regji të Leonard Deliut skenar të Aurora Qazimit dhe me aktorët Leonard Deliu Shegushe Bebeti Alma Pina dhe Donika Ramollari. Të shtunave shfaqjet fillojnë në orën 1100 ndërsa të dielave jepen dy shfaqje pikërisht në orën 1030 dhe 1130. Për rezervime Tel. 042 222 446.

    Lexoni me tej
     

Shpërndajeni këtë faqe