THA ROW

Diskutime tek 'VIPat me famë botëore, klubi i Fansave' filluar nga ronnie, 6 Nov 2002.

 1. ronnie

  ronnie Primus registratum

  THA ROW

  A keni degjuar ndo1 te re per te ashtuquajtur"death row" THA ROW tani, a kane nxjerre ndo1 single? se une nuk kam degjuar asnje. [​IMG]
   
 2. disku

  disku UNI

  Re: THA ROW

  tani spara ka yje ne grup sic ka pas ne kohen e dr dre snoop 2pac ...tani suge knight merret me rappers te dores se dyte si i thone
   
 3. ronnie

  ronnie Primus registratum

  Re: THA ROW

  une kam degjuar "CROOKED I" tek cd i
  IRV GOTI REPRESENT MURDER INC the ishte clas, tamem gangzta style. I hope they put something new on sales this year.
   
 4. ronnie

  ronnie Primus registratum

  Re: THA ROW

  THA ROW iz gona make it big yo
   
 5. Blendi

  Blendi Primus registratum

  Re: THA ROW

  THA ROW is bull yo! Suge Knight ne fillim donte te kontrollonte 2Pac dhe Snoop, pastaj dhe te tjeret deri sa ra brenda. Dre doli nga loja dhe nisi AFTERMATH se nuk duronte dot me kontrollin e Suge.
  Nuk ka asnje emer tani pervec Crooked I. Suge nuk di si me bo biznes, edhe atehere qe DEATH ROW doli mire ishte se kishte mbledh talentet me te mira.
  Per tani ka vetem: AFTERMATH, DEF JAM, MURDER INC, BAD BOY.

  Watch for Dre to bring another one out soon, he's got his pen and pad busy. Xibit, Ice Cube, Eminem, Snoop dhe Nate Dogg do jene ne album. How's that for a killer CD yo?
   
 6. ronnie

  ronnie Primus registratum

  Re: THA ROW

  YO THAT SOUNDS COOL MAN
  It's GONA BE DA BOMBBB
   

Shpërndajeni këtë faqe