THE BEST SINGLES IN RAP, HIP-HOPand R

Diskutime tek 'Muzika' filluar nga ronnie, 4 Nov 2002.

 1. ronnie

  ronnie Primus registratum

  THE BEST SINGLES IN RAP, HIP-HOPand R

  GUES WHO'Z BACK,BACK AGAIN/
  FIERI IZ BACK TELL A FRIEND/
   
 2. ronnie

  ronnie Primus registratum

  Re: THE BEST SINGLES IN RAP, HIP-HOPand R

  nelly+kelly DILEMMA
  miss Elliot WORK IT
  EMINEM LOSE YOURSELF
   
 3. JA boy

  JA boy Primus registratum

  Re: THE BEST SINGLES IN RAP, HIP-HOPand R

  une mendoj se dr.dre,xzibit,eminem dhe snoop dogg [​IMG] /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 4. babyboy

  babyboy Primus registratum

  Re: THE BEST SINGLES IN RAP, HIP-HOPand R

  Camron - Hey Ma
  Nappy Roots - Awnaw
  Scarface - On My Block
   
 5. vani

  vani Primus registratum

  Re: THE BEST SINGLES IN RAP, HIP-HOPand R

  WITHOUT ME-EMINEM
  BONNY AND CLYDE - JAY-Z& BEONCE
  WHAT'S LOVE -FAT JOE
  CLEANING OUT MY CLOZET - EMINEM
  LOSE YOUR SELF - EMINEM :thumbsup:
   
 6. karamel

  karamel Primus registratum

  Re: THE BEST SINGLES IN RAP, HIP-HOPand R

  the best, the master of the us rap slim shady with 'the eminem show'
  the best songs:white america, superman, halies song, squear dance, ne fakt te gjitha jane te mira, dhe e reja lose yourself eshte bombe fare!

  edhe 2pac me california love super genial,
  desh harrova snoopin, kenget me te mira: nuthin'but a g'thang! dhe doggy dog world!

  Dr dre, nate dog, xzibit,my god! njeri me i mire se tjetri! : :rockband: :rockband: :rockband:
   
 7. LOK BABLOKU

  LOK BABLOKU Primus registratum

  Re: THE BEST SINGLES IN RAP, HIP-HOPand R

  Twista & Speedknot Mobbstaz : MobbStability
  NWA : 100 Miles and Runnin , F uck da Police
  Paris : Break The grip of Shame
   
 8. fallen angel

  fallen angel Primus registratum

  Re: THE BEST SINGLES IN RAP, HIP-HOPand R

  edhe keta quani rappers ju mer... :confused:
  ca rap nigjoni ju,per beba...fat joe,jay-z,eminem,etj etj...
  2-pac nigjoni,qe te albumi i pare e deri sot.edhe pastaj flasim!
   
 9. Admir

  Admir Forumium maestatis

  Re: THE BEST SINGLES IN RAP, HIP-HOPand R

  NOTORIOUS B.I.G (Born again) - Dead wrong :thumbsup:
   
 10. disku

  disku UNI

  Re: THE BEST SINGLES IN RAP, HIP-HOPand R

  hypnotize--notorous big
  hitte'm up--2 pac
  til i colapse--eminem
  still dre--dre and snoop
  changes--2pac
  izzo--jay z
  number one--nelly

  ps::un kam nji tuf me konge skam si i permen te gjifa
   
 11. Ardi

  Ardi Primus registratum

  Re: THE BEST SINGLES IN RAP, HIP-HOPand R

  BEST R&B of the moment:
  Nelly feat. Kelly Rowland -- DILEMMA
  Eve feat. Alicia Keys -- GANGSTA LOVIN

  BEST R&B OF ALL TIMES:
  MARY J BLIGE ___ FAMILY AFFAIR
   
 12. ronnie

  ronnie Primus registratum

  Re: THE BEST SINGLES IN RAP, HIP-HOPand R

  a e keni degjuar kengen e Khia
  "my neck my back"
  tha song is cool man but tha bitch is yack
   
 13. ronnie

  ronnie Primus registratum

  Re: THE BEST SINGLES IN RAP, HIP-HOPand R

  X 2 tha fuckin z
  xzibit nice beat yo. :thumbsup:
   
 14. gjekec

  gjekec Primus registratum

  Re: THE BEST SINGLES IN RAP, HIP-HOPand R

  Black Rob = Whoa
   
 15. karamel

  karamel Primus registratum

  Re: THE BEST SINGLES IN RAP, HIP-HOPand R

  apo edhe mua me pelqen til i colapse i eminemit, te albumi '8 mile' eshte 50cent qe e kendon remiksé!
  po tupac eshte e sigurt qe ka vdekur? Tpo fare albumi i ri!
  EMINEM THE MASTER
  NELLY THE AFTER!
   
 16. karamel

  karamel Primus registratum

  Re: THE BEST SINGLES IN RAP, HIP-HOPand R

   
 17. karamel

  karamel Primus registratum

  Re: THE BEST SINGLES IN RAP, HIP-HOPand R

  EMINEM LOSE YOURSELF
  8 MILE

  EMINEM/OBIE TRICE/50CENT 'LOVE ME'

  XZIBIT 'SPIT SHINE'
  50CENT 'TIL I COLLAPSE' (freestyle)
  SHANTUNA ME SNOOPIN 'CALIFORNIA'
  EMINEM_D12 4WHEN THE MUSIC STOPS' :thumbsup:
   
 18. Cherry^Lips

  Cherry^Lips Primus registratum

  Re: THE BEST SINGLES IN RAP, HIP-HOPand R

  Ludacris - Lick you from the head to the toe /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 19. disku

  disku UNI

  Re: THE BEST SINGLES IN RAP, HIP-HOPand R

  o eminem d12
  2pac ka vdek edhe ka vdek me kohe
  per kete kam prova
  fotoja qe po vej eshte bere gjate autopsise se
  2pac amaru shakur.....
  [​IMG]
  sic e shef e kon hap gjithanej..kshuqe ska se si te jete gjalle
   
 20. RediRock

  RediRock Primus registratum

  Re: THE BEST SINGLES IN RAP, HIP-HOPand R

  ore po talleni ju qe spo permendni NAS apo si eshte puna.

  NAS- Ether
  JayZ & Eminem - Renegade
  NAS- GOODSON (I gjithe albumi)
  NAS- Gangsta' Tears (from LOST TAPES)
  Biggie Smalls - (Life After Death i gjithe albumi)
  2PAC- Thug's Mansion
  Eminem- I am
   

Shpërndajeni këtë faqe