THE MAGIC _VALENTINO ROSSI

Diskutime tek 'Makina e Motorra - Formula 1 - Moto GP' filluar nga AL PACINO, 18 Jul 2006.

 1. ALTIN

  ALTIN Primus registratum

  Re: THE MAGIC _VALENTINO ROSSI

  [​IMG]
  [​IMG]
   
 2. cacol

  cacol Forumium maestatis

  Re: THE MAGIC _VALENTINO ROSSI

  U ndodh edhe me te mireve...

  Valentino Rossi rrezohet ne garen e fundit te Kampionatit Boteror Moto GP dhe humbet titullin! Kampionet e vertete duhet te perjetojne humbjen, zhgenjimin dhe deluzionin... Sdq ngelet me i miri /pf/images/graemlins/thumbsup.gif

  Urime Nicky Haiden-it per titullin KAMPION!
   

Shpërndajeni këtë faqe