thjesht beni nje urim

Diskutime tek 'Dashuria' filluar nga joetisti_, 30 Dec 2012.

 1. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  Qafen...:D
   
  joetisti_ likes this.
 2. rani_747

  rani_747 Forumium praecox

  Gezuar me Bore
   
 3. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Vetëm ti kishe ngelur pa këtë statusin :p
   
  Lisa likes this.
 4. rani_747

  rani_747 Forumium praecox

  Me doli para syve. Pse ti spaske munguar kur e pe
   
 5. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Unë kam një javë që e shoh :p
   
 6. rani_747

  rani_747 Forumium praecox

  Mashalla sa shikon dhe ti
   
 7. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Më shumë se ty, mesa duket xP
   
 8. rani_747

  rani_747 Forumium praecox

  Nuk thua shyqyr :D
   
 9. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  Jete te gjate :p
   
  rani_747 likes this.
 10. rani_747

  rani_747 Forumium praecox

  Shëndet
   
 11. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  U shtoftë kripa në Shqipëri :p , lexova që ishim në vështirësi..
   
  joetisti_ and rani_747 like this.
 12. Guns-N_Roses

  Guns-N_Roses Primus registratum

  Mirmengjesi dhe u shtift grosha....se per pordh vujm ne shqipet :p
   
  joetisti_ likes this.
 13. rani_747

  rani_747 Forumium praecox

  Jemi te maruar
   
 14. rani_747

  rani_747 Forumium praecox

  Mjes. Svujm per prodhim groshe. Po per men ne shqipet
   
 15. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  U ty te ngelte bishti perpjete ishalla se kur uron ti te zene urimet :D Sidoqofte tingellon embel thene nga ti :) Si ke qene, ia ke marre shpirtin ndonjerit ? :p
  Kur paska ndodhur kjo e keqe?! Disa kohe me pare duhet te largoje kripen me dore qe te mbushje nje kove uje ne det, sot degjojme qe s'ka... sa shpejt ndryshojne gjerat !
   
 16. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  nje te shtune-te diele me njerezet qe doni me shume !!
   
  TinkerBell likes this.
 17. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Të shkuara :p
   
  joetisti_ and rani_747 like this.
 18. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Po rrotullohet kudo nëpër rrjetet sociale! Mënyra e shkrirjes së borës dmth..
   
  joetisti_ likes this.
 19. rani_747

  rani_747 Forumium praecox

  Faleminderit.
  Te qendruara
   
  joetisti_ likes this.
 20. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Hahaha :p thank you
   
  rani_747 likes this.

Shpërndajeni këtë faqe