thjesht beni nje urim

Diskutime tek 'Dashuria' filluar nga joetisti_, 30 Dec 2012.

 1. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  aha. Epo secili ka menyren e vet. Ne e kemi me sheqer. Nganjehere i hedhim edhe kafe :p

  (tema) doza te shtuara vleresimi, ne punet apo studimet tuaja !!
   
  Dreamer and TinkerBell like this.
 2. tropojanja

  tropojanja Çike Malsie

  Zoti te sjellte cdo dite tek une..
   
  joetisti_ likes this.
 3. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  nje pranvere ardhese aq te bukur sa te munde te heqe kujtimet me telashe te ketij dimri, te gjitheve !
   
  TinkerBell likes this.
 4. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Uroj që të hapen sa më shumë qendra, strehë për kafshët, sidomos për qentë.
  Të paktën pjesa e vaksinimit të bëhet, nuk guxon të dalësh vetëm jashtë! :ndihme:
   
  joetisti_ likes this.
 5. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  ne njefare aspekti eshte shqetesim i drjete, por... e ku e kane qente mendjen per te ngrene dike! Jane ne periudhe shumimi dhe e kane mendjen te... :p
  S'di pse per kafshet, po te kishte organizim, sado jo mire nga ekonomia dhe qe per asgje tjeter s'do te ishim solidarizues, per kafshet do te jepnim te gjithe dicka me shume deshire qe te rehabilitoheshin ne nje qender!

  (tema)
  iu befte mire te gjithe atyre qe ne kete moment po pine dicka! (edhe atyre qe do ta pine neser :))
   
  TinkerBell likes this.
 6. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  I bërët veroret gati ? 14 nesër!
  Gëzuar të gjithëve ^_^
  Mirëseerdhepranverë :)
   
  joetisti_ likes this.
 7. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Urimi im per sot i shkon.......
  fur-einen-ganz-besonderen-menschen-hochwertiges-flaschenetikett.jpg Spruch28.jpg
   
  joetisti_ likes this.
 8. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  nje fundjave relaksuese dhe dite te bukura me diell, per te gjithe!
   
  kacurrelsja... and TinkerBell like this.
 9. kacurrelsja...

  kacurrelsja... Forumium maestatis

  I uroj te gjithe besimtaret myslimane gezuar Bajramin nje vit te lumtur,me shendet dhe lumturi ne cdo familje..
   
  Strategu, TinkerBell and rani_747 like this.
 10. Artin

  Artin Valoris scriptorum

  Tema qenka tek dashuria (ndjenja)...
  Urimi: dashurofshi dhe mos e shpërdorofshi!
   
  joetisti_ likes this.
 11. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Gëzuar Kaçurrele :)
   
  kacurrelsja... likes this.
 12. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  uroj qe djemte te mos kene shkurajim ormonesh nga pritja...
   

Shpërndajeni këtë faqe