Thjesht per te ditur ne jam e vetmja

Diskutime tek 'Mistere, Konspirime, Kuriozitete' filluar nga Silver Tenshi, 31 Mar 2003.

 1. Silver Tenshi

  Silver Tenshi Primus registratum

  Thjesht per te ditur ne jam e vetmja

  OK!Cila eshte domethenia e termave YAOI dhe YURI. Prej nga kane ardhur dhe kush i ka perdorur per here te pare. Faleminderit per bashkpunim. Nese ka mundesi merreni seriozisht.
   
 2. Guest

  Re: Thjesht per te ditur ne jam e vetmja

  :confused:
   
 3. Erka

  Erka Primus registratum

  Re: Thjesht per te ditur ne jam e vetmja

  YAOi eshte nje term ne japonisht qe i referohet intimitetit midis dy meshkujve. YURI eshte e njejta gje po per femra.
   
 4. mare

  mare Primus registratum

  Re: Thjesht per te ditur ne jam e vetmja

  Nese do ti dinte dikush do tu pergjigjej atyre temave te tua .deri tashi nuk meshte pergjigjur nje ri dhe do te thote qe nuk di nje ri ti pergjigjet atyre .ti ne nqs e di thuaje mos i leni njerzi te presin me kupton. :devil:
   
 5. SkinArt

  SkinArt Primus registratum

  Re: Thjesht per te ditur ne jam e vetmja

  ryri merr ilace kunder/virusit se qeke ftof
   
 6. Silver Tenshi

  Silver Tenshi Primus registratum

  Re: Thjesht per te ditur ne jam e vetmja

   
 7. Erka

  Erka Primus registratum

  Re: Thjesht per te ditur ne jam e vetmja

  S'e dija qe e kishe hedhur per diskutim.
   
 8. Guest

  Re: Thjesht per te ditur ne jam e vetmja

  Sorry po nuk di kinezce
   
 9. Re: Thjesht per te ditur ne jam e vetmja

  Gjejini keto:
  -Mori cike ,mori lopaze,njeqind lope ku i pate?
  -Mori djale nuk jane njeqind,me qene edhe si aq,edhe cereku i tyre,e une me to,behemi njeqind.
  ******
  A ekziston nje numer i tille?
  Po u pjestua me tre
  Na jep mbetjen nje
  Po u pjestua me kater
  Na jep mbetjen dy
  Po u pjestua me pese
  Na jep mbetjen tre
  Po u pjestua me gjashte
  Na jep mbetjen kater.
  Provojeni
   
 10. blendiys

  blendiys Primus registratum

  Re: Thjesht per te ditur ne jam e vetmja

   
 11. blendiys

  blendiys Primus registratum

  Re: Thjesht per te ditur ne jam e vetmja

  A ekziston nje numer i tille?
  Po u pjestua me tre
  Na jep mbetjen nje
  Po u pjestua me kater
  Na jep mbetjen dy
  Po u pjestua me pese
  Na jep mbetjen tre
  Po u pjestua me gjashte
  Na jep mbetjen kater.
  Provojeni [/QB][/QUOTE]

  * * *

  Eshte numri 58
   
 12. Admir

  Admir Forumium maestatis

  Re: Thjesht per te ditur ne jam e vetmja

  3:3=1
  8:4=2
  15:5=3
  24:6=4

  3+8+15+24= 50!

  Nuk e dija se isha kaq i madh ne matematike! /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 13. bengu

  bengu Primus registratum

  Re: Thjesht per te ditur ne jam e vetmja

  3 kur pjestohet me 3 jep mbetje 1....

  hallall plako, qeke i madh vertete /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 14. Furor Aquila

  Furor Aquila Primus registratum

  Re: Thjesht per te ditur ne jam e vetmja

  :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
   
 15. b.k.

  b.k. Primus registratum

  Re: Thjesht per te ditur ne jam e vetmja

  :eek: :eek: :eek:

  une sdi ku fillon shakaj a e ku mbaron ketu :shrug:
   

Shpërndajeni këtë faqe