Tik tak .....

Diskutime tek 'Hapësira filozofike' filluar nga tirana, 4 Dec 2002.

 1. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  Momentalisht me kohen ia kaloj mire. Me do dhe e dua. Me pret kur mbetem mbrapa dhe e pres kur mbetet ajo.
   
  Sweety el and mirdita like this.
 2. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

  tik tak ora ne mengjes me vjen ta pelcas sepse dua te fle
   
  joetisti_ likes this.
 3. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  koha na con vetem para. Sikur te ishte qe te na conte edhe prapa !
   
  Dreamer likes this.

Shpërndajeni këtë faqe