Tipi i femrës/meshkujve që unë largoj

Diskutime tek 'Dashuria' filluar nga TinkerBell, 10 Jul 2017.

 1. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Pyetja është shumë e thjeshtë..
  Cili është tipi, qoftë i gocave qoftë i çunave që mbani larg ?
  Jo vetëm në aspektin fizik, por për fillimin e një lidhje.

  Po filloj unë e para :)

  Ata që marrin çdo gjë shumë seriozisht, që nuk kanë fare sens humori, që bëhen si ''gangster'' në mesin e shoqërise, ndërsa as abetaren nuk kanë lexuar.
   
  Anabell likes this.
 2. Xhamajkani

  Xhamajkani Primus registratum

 3. Artin

  Artin Valoris scriptorum

  Mua nuk më pelqejne feministet e thekura, te cilat bëhen si "gangstere" me meshkujt, e luftojne me ta per "te drejta".
  Keto me duken shume jofemërore e te vrazhda...
   
 4. MysteriousMan

  MysteriousMan Valoris scriptorum

  nqs flasim per partneren do largoja persona qe pretendojne te bejne asgje duke menduar se bejne gjithcka, me bezdis fakti i zhvillimit te idese se nje gjini eshte per dicka te caktuar mendoj se duhet te jemi gjitheperfshires nese duhet te kemi nje mardhenie te mire.
   
  Anabell likes this.
 5. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  Te ngurtin qe sdi te shprehet,te hidhurin, edhe ate pa pik fantazie,imagjinate
   
  TinkerBell, MrCool and Anabell like this.
 6. Anabell

  Anabell Forumium maestatis

  ekspertet ne mashtrim ..
   
  gin-gin likes this.
 7. gin-gin

  gin-gin Forumium maestatis

  ata qe jo vetem mashtrojne por ju besojne dhe vet genjeshtrave te tyre duke menduar se bindin e te tjeret ne kte menyr... ndersa ne raste shoqerie largoj femrat qe kritikojne cdo femer qe kalon per veshje fizik etj etj pa ja kerkuar njeri mendimin :p
   
 8. MrCool

  MrCool Oldschool

  Depresivet.... O Zot sa tmerr i kam.
   
 9. Anabell

  Anabell Forumium maestatis

  kot e bejne per tu dukur po he ..lol
   
  gin-gin likes this.
 10. Xhamajkani

  Xhamajkani Primus registratum

  Strategu je frikacak prandaj
   
 11. DarkBlonde

  DarkBlonde Valoris scriptorum

  Depresivet,ata qe lavderohen,ata qe behen si te ndershem,ata qe sillen si femer,ata qe e llogarisin femren si prone,ata qe vrapojne pas cdo fustani,ata qe nuk jane gentle,fetaret(cfaredo lloj feje te jete)
   
 12. MrCool

  MrCool Oldschool

  @Nik al s'ka te beje me friken, thjesht s'kam nerva. Jane femra te lodhshme, pa karakter.
   
  gin-gin likes this.
 13. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Kete fazen, ke mban larg, dhe afron, VETE e kam kaluar.Komunikoj me ato femra qe me pershtaten mua ose me ATO qe mendoj kane sensibilitet.Me ato qe VETEM....selfojne,ushqehen shikojne serira, tek MUA jane OUT.
   
 14. Jamie

  Jamie Forumium maestatis

  Ata qe te ngjiten si rrodhe :bang:
   
  DarkBlonde and MrCool like this.
 15. Hope

  Hope dans ton coeur

  Ato qe nuk t'lan me ik as n'wc :bomb::furious::bomb::hot::llastica:
   
  Alivia and DarkBlonde like this.
 16. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Xhelozët posesiv
  Tipat e thjeshtë, pa qëllime në jetë, që nuk janë fare ambicioz.
  S'do të thotë të bëhet Presidenti i ardhshëm, por të paktën të ketë qëllime dhe vullnet për t'i realizuar ato...jo të presin mrekulli nga Zoti :D

  Ahhh, dhe të martuarit xD
   
  MrCool and Hope like this.
 17. Hope

  Hope dans ton coeur

  ka raste I du shum se pa to nuk kena jet
   
 18. Artin

  Artin Valoris scriptorum

  Me këtë listë të gjatë, ti i largoke pothuajse të gjithë. :p
  Nuk ka njerëz pa të meta...
   
  DarkBlonde likes this.
 19. DarkBlonde

  DarkBlonde Valoris scriptorum

  Yhhy ka edhe sh te tjera por s'desha ta zgjas :p
   
  Artin likes this.
 20. Alivia

  Alivia Forumium maestatis

  Ata qe s"me zgjojne ndonje interes , i mbaj jashte interesit tim te muhabetit :p
   

Shpërndajeni këtë faqe