Pune Tirane, kerkohet 10 Supervizor dhe 80 operator qe flasin sh mire italisht

Diskutime tek 'Njoftime Pune' filluar nga admin, 26 Dec 2014.

  1. admin

    admin Guest

    Kerkojme 10 Supervizor dhe 80 operator qe njohin shume mire gjuhen italiane, qe te formojne disa grupe ne fushaten e vodafone casa. Paga shume e mire, orari i punes 12:00 – 21:00 part time ose full time. Pagesa fillon nga … Me shume

    Continue reading...
     

Shpërndajeni këtë faqe