Pune Tirane, kerkohet Freelancer Menaxher

Diskutime tek 'Njoftime Pune' filluar nga admin, 26 Dec 2014.

  1. admin

    admin Guest

    Enger Design Studio eshte nje studio designi me një përvojë të gjate ne kete fushe. Jemi një studio grafike e qëndrueshme, me ekip profesionistësh të talentuar. Në çdo projekt dhe ne zhvillimin tonin ne punojme me dashuri, pasion dhe profesionalizem, … Me shume

    Continue reading...
     

Shpërndajeni këtë faqe