Pune Tirane, kerkohet Operatore interneti

Diskutime tek 'Njoftime Pune' filluar nga admin, 9 Oct 2014.

  1. admin

    admin Guest

    Kerkoj te punesoj operatore ne Internet Cafe , eksperinca nuk ka shum rendesi, orari 10:00-16:00, te shtunen dhe te dielen orari eshte i negociueshem ,Adresa : Rruga 4 deshmoret (pran shkolles fillore 4 deshmoret) Pagesa 8000 lek ne muaj.. Me … Me shume

    Continue reading...
     

Shpërndajeni këtë faqe