Pune Tirane, kerkoj parukiere (vetem Meshkuj )

Diskutime tek 'Njoftime Pune' filluar nga admin, 3 Jan 2015.

  1. admin

    admin Guest

    kerkoj,parukiere Meshkuj deri 25 vjec,me experience mbi parukerine, dhe manikyr pedykyr dhe masazh,nese dini..! ME EXPERIENCE KRYESISHT NE DEPILIM DHE MASAZH,por jo te anashkalojm ,krehjet,stylime,dmth pa anashkaluar parukerine me paraqitje shum te mire,modern,dhe me shume horizont mbi veprime te lira … Me shume

    Continue reading...
     

Shpërndajeni këtë faqe