Pune Tirane, ofroj vend pune banakiere

Diskutime tek 'Njoftime Pune' filluar nga admin, 26 Dec 2014.

  1. admin

    admin Guest

    Kerkohet banakiere per Bar-Pasticeri. Te interesuarat duhet te jene serioze, korrekte, dhe energjike. Bar-Pasticeria ndodhet te Komuna e Parisit, ngjitur me parkingun e Qendres Kristal. Nr kontakti: 068 60 49 604

    Continue reading...
     

Shpërndajeni këtë faqe