Pune Tirane, ofroj vend pune part time Agjent Marketingu

Diskutime tek 'Njoftime Pune' filluar nga admin, 3 Jan 2015.

  1. admin

    admin Guest

    Albpune kerkon agjente marketingu (djem dhe vajza) per tu prezantuar platformen web “dyqanet.com” dyqaneve ne zona te ndryshme te Tiranes. Fitimet e kontratave merren 100% nga agjenti. Aktualisht nuk ofrohet rroge baze por ne te ardhmen do te kete. Puna … Me shume

    Continue reading...
     

Shpërndajeni këtë faqe