Pune Tirane, ofroj vend pune Recepsionist Turni i 3

Diskutime tek 'Njoftime Pune' filluar nga admin, 29 Dec 2014.

  1. admin

    admin Guest

    Kerkohet Recepsionist (Mashkull) per turnin e 3 te jete i komunikushem te dij gjuhen Angleze dhe perdorimin e kompjuterit. Dergoni CV tuaj ose na kontaktoni GreenHouse Tel. : 00355694835044 Cel. : 00355694835044 info@greenhouse.al

    Continue reading...
     

Shpërndajeni këtë faqe